Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Domok, hogy bántok egy félénk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domok, hogy bántok egy félénk, kezdő szubbal?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Sehogy

Ha kezdő a behatolás is akkora izgalmat jelent neki hogy nem nagyon kell felette....

2021. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Először meg kell ismerni. Minden BDSM kapcsolat alapja a bizalom, ahhoz pedig idő kell, tehát ne várd, hogy a második nap véresre lesz korbácsolva a hátad (az vágyaidtól függően, talán sosem következik be).


Szóval ismerkedéssel kezdődik a dolog.


Amikor már valamennyire ismeritek egymást el lehet kezdeni játszani, vágyidnak megfelelően, de még mindig óvatosan. Ez szerintem nem csak a kezdő szub esetén van így, persze a tempó más. Olyan dolgokkat kell csinálni, ami mind a kettőtöket izgat.

2021. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon türelmesen.

A bdsm-kapcsolatben elengedhetetlen, hogy ismerd a másikat, a vágyait, a félelmeit, a határait, hogy mindketten őszintén tudjatok kommunikálni.

Egy kezdő szubnak vannak vágyai, elképzelései, de egyáltalán nem biztos, hogy valóban akarja is azt, amit elképzel, hogy amikor megvalósulna akkor tényleg jó lenne-e neki.

Hiába akar egy kezdő szub valami nagyon keményet, mindig az aktuális valós tapasztalatai alapján kell bánni vele: meg kell érnie ahhoz, hogy megkaphassa...


Röviden: kitapasztalni a valós határait és azokat nagyon odafigyelve átlépni és tágítani.

2021. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 teljesen igaz én kezdőként barátommal még az elején bdsm-et próbáltunk, képzeletben nagyon izgatott valóságban majdnem elsírtam magam és kiderült hogy sokkal romantikusabb vagyok szexben mint azt gondoltam, és a bdsm-et hagytuk egy időre. Azóta megismertük jobban egymás szexuális igényeit, és nekem is megy a bdsm. De nem durván, mint ahogy először kezdtük én oldalamról tapasztalatok nélkül.
2021. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jano Donis ***** válasza:
100%
Szerintem annak is igaza van aki turelmes, es annak is aki nem. (Bdsm, nem eroszak!) a masiktol ugg, hogy hogyan reagal, tiszteletben tartva az ismerkedesi idoszak felelmeit. 😋
2021. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt is figyelni kell a partnerre, kell kitalálni egy jelszót ha valami nem oks
2021. ápr. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!