Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondjam a legjobb barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wolff Richárd kérdése:

Elmondjam a legjobb barátomnak, hogy meleg vagyok? 18F

Figyelt kérdés
Szeptemberben ismertem meg, új gyerek volt az osztályban. Jelenlegi helyzet miatt sok időt nem töltöttünk suliban, viszont ettől függetlenül legjobb barátom lett(18F). Első pillanattól fogva bele voltam zúgva. Neki is vannak problémái, nekem is. Mindent megtudunk beszélni együtt. Sok mindent elmondott az életéről, amiket még másnak sem. Nagyon szeretném neki elmondani, hogy hogy érzek, de lehet többet nem állna szóba velem. Legjobban attól félek hogy ha csak annyit mondok hogy meleg vagyok akkor rá fog kérdezni, hogy ő is bejön-e nekem, és ha nemet mondok akkor nem mondtam el semmit, viszont ha bevallom ezt megjegyzi s ezekután máshogyan fog rám nézni. Mit évő legyek?

2021. febr. 28. 06:39
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát biztos máshogy fog rád nézni de mondd el mindenképpen.
2021. febr. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha őszinte, mély barátság van köztetek, mondd el. Először csak azt, hogy meleg vagy. Meglátod, hogy reagál és aztán az alapján eldöntheted, hogy hogyan mondod el a romantikus érzéseidet felé. Igen, ez biztosan befolyásolja a kettőtök jövőbeni kapcsolatát.

De ha igazi barát, akkor így is elfogad. Elmondhatod neki, hogy ha ez az érzés nem kölcsönös, te akkor is a barátja szeretnél lenni és nem fogsz "rámászni".

Remélem jól alakul a kapcsolatotok! :)

2021. febr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el
2021. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Talán előbb fel kellene hozni a témát általánosságban. Ha nem jelenti ki, hogy minden "b*zit agyon kellene lőni", akkor a 2. által írtak.
2021. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Olyan jó barátok vagytok, mindent meg tudtok beszélni - csak pont erre a témára nem tértetek ki ?

Mondd el, hát...

2021. márc. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg a barátod,elfogad.Ha eldobja mert meleg vagy bi vagy,nem is volt igazi barát. Én úgy csinálom mikor nem vagyok tuti

hogy bi vagy meleg,"véletlenül"be raknák egy biszex filmet.Nem meleget.

Így amikor odaér a film,ahol a pasik egymással foglalkoznak,szabadkozhatsz

hogy nem tudtad.Akkor kiderül a reakciójából érdemes e elmondani.

A barátság igazi kincs.

2021. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tapogatózz, hogy mit gondol az azonos neműek barátságáról, majd a köztük lévő szexről.

Ha érzed, hogy nem homofób, akkor lehet többet, nyiltabban elmondani neki.


De írhatsz egy részletesebb, hosszú levelet is, amiben benne van minden, amit írtál, meg azok a számodra elfogadható ötletek, javaslatok is, amit itt kaptál.

2021. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én abban nem (nagyon) hiszek, hogy aki heteró, az a közeledésedtől meleg lesz. (Peresze fordítva sem.)

Így aztán, ha világossá válnak számára az érzéseid, akkor lehet, hogy kerülni fog, viszont te nem szenvedsz a titkolt érzelmeid miatt. (És azt se feledd, hogy a ffi-nő kapcsolatban is vannak egyoldalú vonzalmak, amitől kutyául lehet érezni magát az embernek.Ugyanakkor képzeld el, h valakiről kiderül, hogy ő erősen vonzódik hozzád, de te nem vonzódsz hozzá. Lehet, h ettől kínosan érzed magad a társaságában?) De lehet, hogy hasonlóan érez, és akkor minden vidámmá válik. :) Hát csak óvatosan előre! (Feltéve, hogy kibírod mellette úgy is, hogy neked már nyilvánvalóvá válik, hogy nem fog összejönni a kapcsolat.) Nem egyszerű az eset, elismerem. :o

2021. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, ha tényleg a legjobb barátod óvatosan be adagolhatod neki és úgy is meglátod a reakcióját. Elmondod neki, hogy te meleg vagy és a reakciója alapján eldöntheted, hogy folytatod. Csak óvatosan mert ha te meg elégszel a barátságával is akkor finoman.
2021. márc. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!