Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak, hogy rám írt a legjobb barátja?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, és nagyon féltékeny. A barátja néha rám ír és megkérdezi, hogy hogy vagyok. Semmiről sem beszélünk csak megkérdezi mi van velem... Általában a barátom ezt mindig megtudja valahogy, pl.: a haverja megemlíti neki, vagy meglátja az üzeneteim közt. Most is írt nekem. Szerintetek elmondjam neki hogy azért tudjon róla ? 23/L
2018. júl. 27. 22:28
 1/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
79%

Ti ugye 13 évesek vagytok és nem 23?

Ez baromi szánalmas nagykorú emberek esetén.

2018. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

A barátod egy igazi $eggfejj... már ne haragudj

Nekem is volt ilyen kapcsolatban részem ki is ba...asztam érte. Mindekire féltékeny volt . Arra is féltékeny volt ha már a haverjával beszéltem élőben pár szot vagy köszönt úgy h ott állt mellettem a fogyatékos exem

Ne hogy már uralkodjon felettem és birtokoljon engem mint egy tárgyat

Abban semmi nincs h rad ír pláne hogy nem torlod az uzenetet

Szerintem inkább a pasiddal beszelgess el hogy ezt fejezze be

Ne hunyazkodj meg ne legyél alávetett papucs a kapcsolatban

Mit kene ezen elmondani? Ki ő az apad?

Semmit nem csináltok váltotok par mondatot és ennyi

N24

2018. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2018. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%

#2


Nem genyozasbol, de ritka nagy paraszt egy no lehetsz 24 eves letedre.

2018. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Pedig igaza van a #2-nek.
2018. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%

Igen. Igaza van. Teljes mertekben. De ez az irasmod, ahogy eloadja, ahogy taglalja....ismeros, sok ilyen lannyal volt dolgom.

Nem akarok ragalmazni, sem peldakat hozni....inkabb nem is fejtem ki.....mindegy.

2018. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsanat hogy nem finoman és nőiesen fogalmaztam

Akkor is ez a véleményem

Egy nő ne hagyja hogy a fejére nőjön egy férfi pláne hogy meg egy papucs alavett legyen a nő egy kapcsolatban ahol meg egy messenger beszélgetés is probléma

Lehet tapló vagyok de a szar akkor is szar marad hiba teszem szép díszes csomagolásba

2018. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 acelsziv ***** válasza:
55%
Most még csak nagyon féltékeny. Lesz még ebből verés és bezárás a lakásba is.
2018. júl. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!