Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Nyugat-Európába költözött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nyugat-Európába költözött magyarok is annyira homofóbok mint az otthoniak?

Figyelt kérdés
Kint élő meleg vagyok, nem tudom viszont, hogy az itt megismert magyar ismerősök előtt vállaljam-e, hogy meleg vagyok.

2021. febr. 28. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos, mindenhol vannak undorító emberek. :/ Itthon a 100 ismerősöm közül 2 ha homofób, szóval részemről azt sem lehet mondani hogy itt sokan vannak. Viszont kapásból 5 embert tudok mondani aki egy r-hadek és kint van. Szóval sajnos nem helyfüggő ez.


Én a helyedben megpróbálnám valahogy kitapogatni. Mondjuk láttok egy meleg párt és nézed a reakciójukat. Vagy beszélj nekik egy meleg filmes párról. Ha azt mondják hogy "rossz b-zik" akkor ne vallj színt. Ha látod hogy elfogadják vagy lesz-rjak hogy nem heteroszexuális párról van szó akkor szerintem te is elmondhatod.

2021. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Persze, ez a magyarsághoz hozzátartozik.
2021. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Ezért kár elhagyni az otthonod

Nem kell mindenkinek megfelelni mert úgysem fog menni.

Légy önmagad, és élvezd az életét.

2021. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Én kb 1 emberrel tartom a kapcsolatot, ő nem. A legtöbb ismerős, haver valami más nemzetiség, mert első sorban qz ember számít, nem az hogy honnan jött.
2021. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Nyugaton azért jobb a helyzet. Nem magyarokról beszélek persze, de ezért is érdemes legalább megtanulni angolul. Minél több másnemzetisegu emberrel beszélsz, annál jobban rájössz arra, hogy mennyire is mások egyes népcsoportok kultúrái, nézetei, stb. Sok pozitívumot kaphatsz így. Pl Dániában nem érdekel senkit, hogy férfival élsz együtt. Ha nyíltan felvallalod, akkor sem. Ez a munkahelyet is érinti. Magyarországon, ha nyíltan vállalod, hogy homi vagy, akkor pl sosem fogsz magasabb pozícióba jutni. Még akkor sem, ha mindenkitől tehetségesebb vagy. Homi csak úgy tud csúcsra törni itt, ha titkolja az orientációját, esetleg kamu családot alapít, stb. Lásd : a Szájer ereszhuszár. De nyugaton ilyen azert már nincs. Nyilván vannak kivételek, de többségnél ez így van. Még, aztán majd úgy is változik egyszer. Magyarország kb 100 évvel levan maradva gondolkodás téren.
2021. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem kifejezetten magyarokkal barátkozok, csak eszembe jutott.
2021. febr. 28. 16:29
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Azt nem értem csak, hogy aki homofób, minek olvassa a Homoszexualitás kategóriát... Ennyire undorítónak tényleg születni kell.. Annyi frusztáltság van a kicsikben, hogy idejönnek leverni azt...
2021. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

#7

Mindig ezzekkel a ráerőltetős dumákkal jöttök. Ez hogyan tettenérhető? Szerintem valamit durván félreértetek.

2021. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Homofóbokkal 0 toleranciát vezettem be a baráti körben.


Munkahelyen tudják, de volt olyan ahol nem mondtam, mert volt egy két egyszerűbb ember aki szerintem nem vette volna jó néven.

2021. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Mindenkinél az egyéni nevelés kérdése, mennyire fogadja el a többieket vagy mennyire fujjol rájuk. Mindenkinek az egyéni nevelése más. Nem tudom, mi értelme homofóbozni, ez egy teljesen értelmetlen kifejezés és teljesen értelmetlen tömegekre használni, hogy homofób vagy nem homofób.
2021. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!