Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus (vagy bi) nők!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus (vagy bi) nők! Olyan van itt, aki azért (vagy részben azért) költözött nyugatra, mert ott elfogadóbb a társadalom? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Magyarországon ugye azonos neműeknek nem lehet házasodni, a kormányunk nyíltan homofób... én előbb-utóbb mindenképp elhúzok innen - jórészt emiatt. Kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra :)

2020. júl. 7. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tervezek egy pár évet maradni még, olyan 3 évet aztán én is lelépek.
2020. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Lehet lepontozni, de ne gondoljátok azt, hogy külföldön kolbászból van a kerítés. Van ami jobb, van ami sokkal rosszabb.
2020. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

#2 senki nem ábrándozok kolbászokról itt.

A kérdés annyi volt, hogy a homofóbia volt-e oka az országváltásnak valakinél.

Ki gondolta, hogy ide is jön majd valaki, aki az első dolgot leírja, ami eszébe jut a külföldre költözött magyarokkal kapcsolatban.

2020. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ábrándozik* na jöhettek majd a freudi elszólás teóriával, de egyszerűen félrenyomtam:D
2020. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!