Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet megszabadulni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszabadulni a múltbéli megbélyegzéstől?

Figyelt kérdés
Sajnos 5 éve volt egy nagyon rossz korszakom, miután az első nagy szerelmem szakított velem. Nagyon rosszul viseltem akkor, hogy kidobott és rengeteget alkalmiztam, mondhatnám azt is, hogy közb*zivá váltam. Viszont ez csak egy évig tartott és rájöttem, hogy nekem nem erre van szükségem. Próbálok ismerkedni komolyan, szeretnék randizni, szeretnék szeretni és szeretve lennei, de nem megy, mert még a legtöbben mindig úgy emlékeznek rám, aki végigment fél Budapesten... Hogyan lehet ettől megszabadulni? Vagy, ha már egyszer megvan ez a kép, akkor ez örökké el fog kísérni és sosem lesz már párom? :(

2021. márc. 2. 00:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%

De van még esély és lesz párod

Csak vedd most le a fotód pihenj egy kicsit.

És 3hónap múlva új fiókkal új képekkel kezdj.

2021. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%

Az a barom aki feletted ítélkezik.

Mondd nekik, hogy mutassanak 1 olyan meleg srácot, aki szűzen lefeküdt egy pasival és azzal van azóta is.

Nincs olyan, vagyis nagyon ritka az olyan meleg pasi akinek nem volt még alkalmija legalább egyszer, de ezt el lehet mondani a hetero pasikról is, ők sem a nászéjszakán vesztik el a szűzességüket.

A szándék a fontos, hogy most milyen vagy, mennyire vagy elhatározott.

Én drukkolok neked.

2021. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem maradj a régi életednél, az a szokott és úgysem fogsz megváltozni.
2021. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%

Hat nekem nem volt alkalmim legalabb egyszer se


43 F

2021. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Megfogadom azt a tanácsot, hogy visszavonulok hosszabb időre és hátha utána kevésbé emlékeznek majd rám. Köszi az értelmes válaszokat.
2021. márc. 5. 12:15
 16/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell visszavonulni, soha nem tudhatod ki keres époen társat, ki van a másik oldalon. Sok sikert.
2021. márc. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!