Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés! Mi a helyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Mi a helyes ebben az esetben? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Van egy barátom akinek barátnője van. Egyszer mondta hogy szívesen kipróbálná fiúval ha majd nem lesz barátnője a jövőben, hogy megtudja milyen. Tudtommal nem tudja hogy a fiúkat szeretem. Nekem bejön a srác. Szívesen lefeküdnék vele csak barátnője van, bár egyéb dolgokat szívesen csinálnék vele, mint fa* nézés, csók, tapizás stb, talán nem megcsalás. Ősszel külföldre költözik, előtte megmondjam ezt neki? Vagy várjak pár évet hátha szinglin összehoz minket a sors? Nem akarom elveszteni mint barátot...

2021. márc. 8. 18:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ebben a korban nagyon sok dolog érdekli a fiúk szexuális fantáziáját. Biztosan nem full hetero.

Szerintem jobban jársz ha olyannal kezdesz, aki tuti a fiúkkal kapcsolatban, illetve nem barát.

Én azt tudom tanácsolni, hogy engedd el. Jönni fog olyan, akivel lehet több.

2021. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%
Tudja, vagy legalábbis nagyon jól érzi hogy meleg vagy. Szerinted miért neked mondta el és nem másnak? Ez egy felhívás a keringőre, csak még bizonytalan magában v. csak nem akar félrelépni.
2021. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen úgy gondolod, hogy csak az aktus maga számít megcsalásnak? Remek!

Tehát külföldre megy, és nem esélyes, hogy ebből kapcsolat legyen, de egy kis unga-bunga még belefér?


Nos, a barátod sem lehet full hetero, ha felmerült benne, hogy "kipróbálná", így valószínűleg biszexuális.


Szerintem nyugodtan próbálkozz be nála.

Ha meghallgat, és kitart a barátnője mellett, akkor legalább tudja, hogy akár veled is kipróbálhatja majd a dolgot, mikor vége lesz. Vagy kerülni fog ezek után, de ez is nyereség - mindhármótoknak.

Ha pedig a barátnője mellett belemegy ebbe-abba, mert szerinte sem megcsalás ha nincs d*gás, akkor pedig meg is érdemlitek egymást!

2021. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#13, ha elméleti kíváncsiságból megnézzük egymásét, az nem megcsalás...


a tapi, simi és csók határeset.


Amúgy a háttérbeszélgetés az volt hogy nyári programként mondta hogy megy majd a Pride-ra (mint támogató), és itt megemlítette ezt. Így nem tudom, tudja-e rólam vagy csak véletlen.

2021. márc. 8. 20:54
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha ezt felvetette, felmerült benne, hogy kipróbálná fiúval, akkor is kezdő bi.

Csak még kell a bátorság hozzá.

Nyugodtan kérdezz rá, ha Pride-ra készül, mint támogató, akkor toleráns, max udvariasan elutasít, akkor meg mitől tartasz?

Lehet, hogy örökre elköltözik, ha bi valóban előbb.utóbb ki fogja próbálni pasival, viszont veled már kevés az esély, mert lehet soha többé nem látjátok egymást.

És felvetném neki a kérdést még párszor, hogy érdekli-e még a dolog.

2021. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Perverzsrac94 ***** válasza:
85%

Megcsalás? Igen! A te dolgod? Nem.

Neki van barátnője, nem neked, neki kell hűségesnek lennie a csajhoz, nem neked.


19 éves, szinte még kamasz, bizonytalan. Szerintem ez egy bepróbálkozás volt a részéről, azért hozta fel a témát, csak többre nem volt bátorsága.

Szerintem nyugodtan hozd fel neki újra, beszéljetek róla, tereld rá. Ha nem is dugtok, attól még nagyon sokmindent lehet ám csinálni.


Elköltözik, lehet, hogy többet esélyed sem lesz rá, hogy megtedd vele. De majd más megteszi és bánhatod, hogy nem te voltál az.

2021. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%

Egy olyasmi mondatot elengedhetnél felé, hogy : "Ha valamikor szindli leszel, a próbára jelentkezhetsz nálam!"

Biztosan nem sértenéd őt meg, és a barátságotok sem kell, hogy megromoljon... Nem utolsósorban a barátnőjét sem sérted meg!

S barátod meg dönt, hogy szakítanak-e vagy sem...

2021. márc. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
Soha nem tennem meg ezt egy barátommal, szerintem nem vagy jó barátja, ha így vélekedsz róla!
2021. márc. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18%

barátnője van!!!!!!!!!!!!!!!!

milyen barát vagy te? nője van, de te attól függetlenül még hetyegnél vele, és a csók is megcsalásnak számít!

ne ragaszkodj már ennyire ehhez, párkapcsolatban van, keress mást

2021. márc. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
26%
Jajj, el ne sírjam magam...
2021. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!