Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés! Mi a helyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Mi a helyes ebben az esetben? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Van egy barátom akinek barátnője van. Egyszer mondta hogy szívesen kipróbálná fiúval ha majd nem lesz barátnője a jövőben, hogy megtudja milyen. Tudtommal nem tudja hogy a fiúkat szeretem. Nekem bejön a srác. Szívesen lefeküdnék vele csak barátnője van, bár egyéb dolgokat szívesen csinálnék vele, mint fa* nézés, csók, tapizás stb, talán nem megcsalás. Ősszel külföldre költözik, előtte megmondjam ezt neki? Vagy várjak pár évet hátha szinglin összehoz minket a sors? Nem akarom elveszteni mint barátot...

2021. márc. 8. 18:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg hozd fel, hogy még mindig érdekli e. Aztán, hogy amúgy téged is érdekel. Aztán vezesd rá hogy próbáljátok ki, ha felmerul hogy ez még csalas mond hogy nem, ti csak barátok vagytok.
2021. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszi! Hogy érted az utolsó felét?


"ha felmerul hogy ez még csalas mond hogy nem, ti csak barátok vagytok."

2021. márc. 8. 18:18
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

hagyjad békén, barátnője van, ne avatkozz bele a magán életébe

#1, te sem vagy a legélesebb kés a fiókban, ez igenis megcsalás, meg aztán ha ez kitudódik nemcsak dobni fogja a nője hanem ki fog derülni a srácról, hogy homár

aztán még csodálkoztok, hogy miért van rossz véleménye rólatok az embereknek, ne rontsátok meg a heterókat, főleg ha boldog kapcsolatban vannak egy lánnyal

2021. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#3, amit fenn felsoroltam az nem esik bele a szex kategóriába, ergo nem megcsalás.


Melyik srácról derülne ki? Róla? Szerinted ő homár?


Nem megrontja senki ő neki vannak ilyen gondolatok a fejében. Ha én szeretném a párom nem gondolkodnék azon h majd ha szingli leszek, egy fiúval...

2021. márc. 8. 18:42
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Mielőtt elköltözik gyakran beszélj vele erről, ha van merszed. És talán közvetlenül mielőtt elköltözik megteszitek, lefekszek vele. Aztán el is tűnik és egy szép emlék marad (neked). A csaj pedig ha nem tudja, akkor nem is bánja.
2021. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#5, elég jó ötlet
2021. márc. 8. 18:56
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Lefekszel * bocs
2021. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2021. márc. 8. 19:18
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem cseszném el a kapcsolatát. Fogsz találni majd olyan srácot, akinek fogsz tetszeni és szingli lesz.

A barátság szerintem fontosabb.

2021. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#9 köszi a választ! szerintetek ő bi? az igazsághoz hozzátartozik, ő 19 éves, én 23, így nagyon kamasz még, lehet h nem tudja kitől mit akar.
2021. márc. 8. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!