Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak még normális nem kamus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális nem kamus , vékonyabb passzív srácok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Vannak de ritkák.
2021. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
vannak bőven, de ha valaki balf*sz akkor ne csodálkozzon hogy nem talál senkit.
2021. márc. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ne itt keresd amúgy.
2021. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Vannak,csak szerintetek aki nem ismerkedni jön ide,csak normálisan válaszol,az mind kamus.
2021. márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Vannak igen, én pl az vagyok. De privatot csak duma miatt írjatok, úgyse talizok senkivel mert mindenki messze van xd és amúgy se itt kell partnert találni
2021. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

#2


Ki a balfasz?

Én egy intelligens,értelmes,sportos srácnak tartom magam irtózatosan nagy szívvel.

Mindig magam adom,sosem álcázom magam.

ELTE-re járok,szóval még agyam is van.

Azonban az emberek 90%-a az interneten a képcserénél tovább nem mer menni,a vírus miatt pedig a normális ismerkedés kizárt.


Így nem könnyű...


/22,aktív/

2021. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

6-os, ha kiszűröd hogy kinek válaszolsz, kivel képcserézel, akkor nincs ilyen probléma. A járvány szinte semennyire se befolyásolja az ismerkedést, ugyan úgy vannak randijaim mint a vírus előtt (meleg ismerőseimnek is szintén), ráadásul nem is egyéjszakás kalandok voltak azok a randik. A melegek nagy része csak panaszkodni tud hogy mindenki csak kamus, de ha csak panaszkodnak akkor ne csodálkozzanak hogy nem találnak senkit.

18/f

2021. márc. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
nahát elte:D nagy szám
2021. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

#7


Minden tisztelettel,én akkor is eddig csak rossz példával találkoztam,pedig próbálkozom.

A "kiszűröm" dologról pedig annyit,hogy egy levélváltás után honnan tudnám előre,hogy ha majd eljutunk a randi kérdéséig ott meg meghal a dolog?

Szóval nem panaszkodni akartam,hanem leírtam,én "hogy jártam",és hogy szerintem nehéz.


#6 voltam.

2021. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
honnan tudjuk,hogy te normális vagy? eléggé magas lovon ülsz gyerek
2021. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!