Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdő bi és meleg fiúk ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő bi és meleg fiúk ti mire vágytok pasival?

Figyelt kérdés
Pl smárolás nektek belefér? Szátokba élvezés? Kort is írjatok
2021. márc. 15. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Csók, orál igen, szex nem elsőre!

25/f

2021. márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalommal egy jó dumálás,aztán ha meg van a kémia a közös recska vagy akár az orál is megtörténhet. ^^

Eztán pedig ha összehaverkodtunk és szeretnénk folytatni akkor minden jön majd magától,pláne ha helyes és fiatalos a partner. (:

Csók terén pedig nálam a kölcsönös szimpátia a fontos,ha az meg van akkor rendben is vagyunk. :P


22,A

2021. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

A csók szimpátia függő, de ha arcra nem annyiar jön be akkor nem, de akkor izgatna megdugni és ha leszopna srác. Fordítva nem izgat. Így a számba se élvezhet de én pl szájba szeretnék élvezni.


F28

2021. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pasival semmire, korombeli sracval szexelnék


18 F

2021. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Meglepő de én is úgy voltam anno mint a 4-es. Aztán mégis egy idősebb pasi adta a legnagyobb orgazmust :) És nem volt pocakos, szőrös, stb. Olyasmi volt mint a Sebestyén Balázs.
2021. márc. 15. 10:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönös szopás + én megdugom őt
2021. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Közös hoki, esetleg orál. Később lehet tovább is haladni.
2021. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Szóval akkor a pasi is egy mesterséges intelligencia volt? Vagy ez már a továbbfejlesztett változata és kapott testet is?
2021. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kevés alkalmam volt kiélni a vágyaim, ezért kb csak szopnék úgy ahogy mindkettőnknek jó érzés :)

Persze sokminden bekefér a szopáson belül is. :)

De az sem lenne baj ha közben dugnának, de ez már extra dolog :)

Smár nem, de csak a számba élvezhet szopás után, egy csepp sem mehet kárba 😁

28F

2023. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Együtt iszogatàs dumálás és ha megvan a szimpátia akkor leszopnám miközben néz egy filmet vagy hanyatt fekszik az ágyon.
2023. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!