Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, akik fiatalként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, akik fiatalként egy idősebbel vesztették el megbánták?

Figyelt kérdés
Én nem. Sőt. Utána jöttem rá hogy mekkora mázli mert az első korombeli srác pl tökre nem figyelt a tágításra, stb. Csak a saját élvezete érdekelte. És az első szex fontos hogy kivel van hisz meghatározó.
2021. márc. 15. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam. A pasi 30. A mai napig jóba vagyok vele. Néha bánom, hogy nem korombeli volt, de amit írtál tök jó. Igaz. A korombeliek sajna nem voltak soha jók. Szépfiúk, stb. Csak éppen még nem tudnak jól dugni. Hamar elsülnek. Hamar akarnak mindent. Plusz sose volt senkinek helye, stb. Szerintem csak az van, hogy ezt nyomja belénk mindenki hogy jaj 25 feletti öreg. Közbe meg nem. Ráadásul jófej, kedves, stb pasi volt. Az életem nagyrészében jelen van hisz azóta is dumálunk. Sokat és sokszor segített. A tapasztalatával, tanácsaival, humorával akkor is mikor nem voltam toppon. Szóval NEM BÁNTAM MEG!
2021. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam a srác 29. Nem bántam meg. A kor nem jelenti hogy pocakos, igénytelen, stb a másik. Tinibe is van igénytelen pocakos. Csak sokan a kort egyből ezzel is társítják.
2021. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor 18 voltam, nekem egy 43 éves volt az első.

Mikor én voltam 45 felett, akkor jött több 19 - 22 éves.

Egyáltalán nem bánták meg, sőt, hálásak voltak.


52 F

2021. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

megint pedókkal kapcsolatos kérdés

az apakomplexus sem egészséges

2021. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 voltam a fickó 45. Nagyon kedves volt óvatosan kitágított és csak utána dugott meg miután ellazultam. Nem bántam meg, hogy egy tapasztalt férfival volt az első.
2021. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Par dolgit kipróbáltam tizenévesen, de az első anális szexem 20 éves koromban volt. A fickó akivel akkor összejöttem és 3 hónapig együtt voktam 51 éves volt.

Nem bántam meg, mert nagyon kedves, figyelmes volt és élveztem vele a szexet. Nagyon vonzó pasi volt számomra. Nem bántam meg, sőt...

2021. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
1, 6. is azt írja, milyen jó fej volt a partner. De akkor miért lett vége??
2021. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok. Hosszú távon esélytelen volt a kapcsolat. A nagy korkülönbség miatt nagyon másképp gondolkodtunk dolgokról. Én szerelmes lettem belé, de ő nem. Akkor nehéz volt a szakítás, de ma már tudom, hogy tényleg nem működött volna. De nem bántam meg, mert az a három hónap érzelmileg is nagyon jó volt és szexben is rengeteg újszerű élményt kaptam.

31F

2021. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
#7: Nem vagyok meleg, de ettől függetlenül is igaz, hogy egy kapcsolat nem csak akkor lehet kellemes élmény, ha "örökké" tart. Sőt, nem kell ahhoz még csak nagy korkülönbség sem, hogy valami véget érjen.
2021. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem! Sőt! Utána az első korombeli srácok mindegyike nyomorék volt az ágyban. Csak kis kangörcsök voltak. Elélveztek 2 perc után. Szóval örülök, hogy nem velük kezdtem mert akkor nem szeretném ma így a szexet.
2021. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!