Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nehéz erre partnert találni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz erre partnert találni?

Figyelt kérdés

Világ életemben hetero voltam, de most szeretném ha valaki finoman megdugná a fenekem és bele élvezne. Másra nem vágyok (se csókra, se orálra, max annyira hogy én is megdughassam)

Nehéz ilyen vágyra partnert találni?

29F



2021. márc. 18. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy hetero. Ennek fényében, hogy már tudod, könnyebb lesz válogatni.
2021. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem is vagy homo,csak biszex.
2021. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Hetero az biztos nem vagy.
2021. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
A mondat helyesen: "világéletemben tiltakoztam az ellen hogy elfogadjam amit tudok, miszerint biszex vagyok". Egyébként találsz, vannak melegek akik szeretik felavatni a szűz hátsókat.
2021. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

A kulcs a "finoman" szóban van, ha valami miatt nehéz lesz akkor leginkább amiatt.

Rengetegen keresgélnek különböző megkötésekkel, ezektől a tiéd sem tér el különösen.

Szóval szerintem csak kitartás kérdése.


(A kizárólag a kérdező szexualitását firtató válaszokat nem igazán értem, a kérdéshez semmi köze, hogy milyen beállítottságúnak vallja magát.)

2021. márc. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Merre laksz?
2021. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6 Pest megye keleti részében


#5 köszönöm a zárójeles megjegyzésed, én sem értem...


A többiek pedig ha már a szavakon lovagolnak, tanuljanak meg szöveget értelmezni:

"Világ életemben hetero VOLTAM..."

Múlt idő! Senki nem mondta, hogy most is annak gondolom magam! Tudom, hogy ez már biszexualitás!

2021. márc. 19. 11:27
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Oh én is arra lakom 😏
2021. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem lenne rossz
2021. márc. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 0224 ***** válasza:
90%
Nem nehéz..inkább az a nehéz, hogy találj olyant aki tényleg finoman bánik veled..de, ha gondolod írj privátban
2021. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!