Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek gáz a melegség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz a melegség?

Figyelt kérdés
Én egy 20 éves meleg srác vagyok de 19 éves koromig ezt magamban tartottam de aztán a szüleimnek coming outoltam ők jól fogadták de más majd hogy fogadja? Szerintetek ez gáz?
2021. márc. 21. 22:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem gáz!ha valami csoda folytán újrakezdeném akkor se szeretnék hetero lenni
2021. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Én egy hetero pasi vagyok, és szerintem egyáltalán nem gáz hogy Te meleg vagy :)

Annyit érdemes tudnod, hogy nekünk hetero férfiaknak inkább "visszataszító" látvány ha 2 férfi szexel egymással. De szerintem egyáltalán nem gáz, inkább tök jó hogy különbözőek vagyunk.


Remélem megtalálod a párod és boldog ember leszel, mert ez a legfontosabb.

2021. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekünk nagyon nehéz párt találni már vagy 2 éve keresem de nem találom :(
2021. márc. 21. 22:13
 4/16 anonim ***** válasza:
5%
elég gáz
2021. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

dehogy gáz.


az nagyobb gáz, hogy magyarország rohadtul rosszul áll elfogadás terén, rengeteg a homofób, aki imad utálkozni.


sajnálom az ide született lmbtq embereket, valószínű nyugatabbra költöznék, ha annak születtem volna

2021. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok: Fel a fejjel, én is heteroként évekig kerestem a páromat :) Manapság senkinek sem könnyű megtalálnia párját szerintem, amennyiben komoly kapcsolatot keres.


Az a lényeg, hogy tudd Te egy értékes ember vagy.

2021. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki toleráns annak nem gáz, elfogadja hogy meleg vagy és kész. A homofóboknak gáz, s azokból is vannak bőven. Szóval egyénfüggő a dolog. Kb. mintha azt kérdeznéd gáz-e négernek lenni. Aki normális elfogadja, aki rasszista az meg nem, mégsem tudsz mit csinálni ha történetesen négernek születtél.
2021. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz sztem.

Ohh és főleg úgy hogy még a szüleid is elfogadtak te jó ég engem sztem sose fognak. :'D

Én úgy gondolom, hogy onnantól kezdve, hogy a szüleid tudják és így is szeretnek és támogatnak az már nem számít, hogy mások mit mondanak. Igen sokan ugyanúgy fognak rád tekinteni, mint eddig, sőt még talán jobb is lesz a kapcsolatotok. Viszont arra is fel kell készülnöd, hogy lesz olyan akit emiatt el fogsz veszíteni. De azt mondják, hogy azok az emberek nem is olyan fontosak, és egy idő után olyanokkal fogod körülvenni magad, akik így is szeretnek és elfogadnak :D

Engem pl egyedül a szüleim tartanak vissza a coming outban. Ha ők elfogadnának, akk felőlem ország világ tudhatna rólam az már nem érdekelne. XD

A kérdés az, hogy te magadat elfogadtad már?

2021. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%
Gáznak gáz, de meg kell békélni vele, mert sajnis nem tudsz rajta változtatni.
2021. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök hogy ilyen sok elfogadó van a homofóbokat meg leszarom nekem csak az fontos hogy legyen akibe megbízzak meg aki így is elfogad
2021. márc. 22. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!