Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy mondjam el nekik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el nekik?

Figyelt kérdés
Én egy 21 éves meleg srác vagyok és nem tudom, hogy mondjam el a szüleimnek. Coming outoljak vagy majd ha lesz pasim akkor csak bemutassam nekik vagy majd maguktól észre fogják venni?
2021. márc. 22. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Mondd el. Elég kínos lenne a pasidnak, neked és a szüleidről már nem is beszélve, ha csak úgy beállítanál egy pasival otthon.


Nem kell amúgy ezt túlgondolni. Lehet órákig tartó körítés, keresheted a megfelelő pillanatot, de valójában felesleges. Ez nem az a szitu amikor a tálaláson múlik a dolog.

2021. márc. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

Sehogy

Semmi kozuk hozza

En 43 vagyok es senki nem tudja rolam

Nem akarom hogy miattam szégyenkezzenek, eleg konzervativak

2021. márc. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mérlegeld mennyire viselné meg őket.


Sok szülő van akit nem zavar, vannak akik elfogadják de soha nem békélnek meg vele, vannak akik megszakítják a gyerekkel a kapcsolatot.


Nem feltétlen kell erőltetni. Rólam tudják, elég kellemetlen volt elmondani, de nem bolygatjuk, nem beszélünk róla és így nincs is semmilyen gond.


22F

2021. márc. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem jól fogadnák de nem merem :(

nem homofóbok egyátalán

2021. márc. 22. 08:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ezen minnél hamarabb túl esni, mert addig nem tudsz teljes életet élni boldogságban.
2021. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem homofóbok és úgy gondolod hogy jól fogadnák akkor ne görcsölj ezen sokat, ülj le velük és mondd el nekik. Biztos kellemetlen lesz az elején, de ennyit ki kell bírni.
2021. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp mondd el nekik. Ha úgy érzed, hogy nem homofóbok, akkor a saját gyereküket is tuti elfogadnák.

Hidd el sokkal könnyebb lesz így neked. Végre szabad lehetsz, nem kell titkolóznod, és még így barátot is könnyebben találhatsz.

2021. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!