Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Teljesen reménytelen a neten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen reménytelen a neten ismerkedni? Kipróbáltam a Facebook társkeresőt is végre, de ott is teljes csőd.

Figyelt kérdés
Az ismert társkeresők nem jók semmire, ha társat keresnék, azt már egy ideje megállapítottam. Reméltem, hogy a Facebook mégiscsak utamba sodor olyat, akivel érdemes folytatni. Volt akivel már a rendes, nyilvános profillal folytattuk, de hirtelen ő is eltűnt. Majd tegnap már gyorsan oda kerültünk üzenetváltás közben egy másik sráccal, hogy nekem mekkora és mit csinálnék vele? Közben tartós kapcsolatot keresne. De ilyen kérdések után persze, ja... Mire megírtam, hogy ismerkedjünk már picit jobban, utána majd ezekre visszatérhetünk, erre ő is eltűnt hirtelen. Mondhatnam, hogy a szokásos formula....

2021. márc. 24. 09:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem reménytelen, légy türelmes, kitartó.
2021. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%
sexre se galálok aktívat
2021. márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
heterokent is a lehetetlennel hataros a dolog.
2021. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
6%
Ezt a linket próbáld ki.Jó profilkép.szép farkinca vagy popó.És megy majd magától. [link]
2021. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
Lehet magasak az igényeid. Azért mert komolyat keres az ember azért még vágyhat arra hogy tudja az ágyban passzolnátok-e. Szerintem próbáld meg kicsit lazábban venni. Nekem az első párom szexhaverból lett.
2021. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

Nem vezetek statisztikát

De a melegek 90%ban Alkalmiból találnak kapcsolatot.

Én is így találtam.

Árral szembe úszól, nehéz dolgod van, nekem nem jött be ez a Rendes fiús ismerkedés. Esélytelen.

2021. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Én is ilyesmit keresek, de nekem sem segítettek a netes társkeresők. Nehéz eset.
2021. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

Van akinek beválik a netes ismerkedés, és van akinek nem. Nekem például soha se kellett alkalmihoz folyamodnom hogy kapcsolatom legyen, és a meleg ismerőseim nagy részének szintén nem.

19/f

2021. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Szívás az egész netes ismerkedés, másoknak sem megy :(

22/F

2021. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A "hagyományos" netes részt már elfelejtettem, úgy értelmetlen, ahogy van. De reménykedtem a Facebook-ban azért, mert úgy gondoltam, hogy ott mégiscsak valahogy az algoritmus és a kölcsönösség... De úgy látszik ott is csak olyan jöhet szembe, aki nem azt szeretné, amit én. Nem, nem fogok farok képet küldeni senkinek sem. Nem azért, mert szégyelni valóm volna rajta, de azt majd személyesen. De nem is tudom miért kellene olyannak, aki azb ötödik sor után vagyik erre, majd szó nélkül lelép. Ha küldök, akkor is koccol, csak van mire vernie. 😁 Szóval, ha létezik az a 10%, akkor mostmár jöhetne. Pár hónapja van pár naponta egy kölcsönös match, de kiderül hamar, hogy mégsem, csak kapufa.

2021. márc. 24. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!