Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az első vagy a második randin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első vagy a második randin illik először szexelni manapság meleg körökben?

Figyelt kérdés
Ha komoly, tartós párkapcsolatot keresel.

2021. márc. 26. 20:39
A kérdező szavazást indított:
Elsőn.
Másodikon.
Később.
56 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Tartós kapcsolat esetén? Hát normális esetben 1-3 hónapnyi ismeretség szerintem minimum, aki annyit nem tud várni az nem is akar igazán kapcsolatot.

19/f

2021. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Közös megbeszélés kérdése. Az én esetemben legkésőbb a második randin mindig bepróbálkoznak.
2021. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Eddig az elsö randin, gugás sosem volt.

De mindig leszoltam a partnerem

2021. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem 3-4 randi legalább. 21/f
2021. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben tartós kapcsolatot szeretnék, azt nem a dugással kezdem. 3-4 randi nálam alap.
2021. márc. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első randin nem.

Az alapból arról szól, hogy megismerje egymást a két fél, megismerje azt is, hogy mik a terveik a jövőre nézve, hogy képzel el egy kapcsolatot stb.

Erre bőven rámegy az első randi.

De húzni sem érdemes a dolgot.

Nekem volt olyan akivel 3 hónap után feküdtem le, nem lett belőle semmi komoly.

Igazából az ember már az első találkozáskor érzi mi lesz belőle, ha megvan a kémia akkor max csak szex, ha több is van annál, akkor meg mindegy hogy mikor fekszel le vele, de ettől függetlenül az első randit meg kell hagyni ismerkedésnek.

És nem csak az ismerkedés miatt, hanem ha valaki már az első randin lefekszik a másikkal, akkor én arra gondolok, hogy akikkel randizott, azzal mind ágyba bújt.

Olyan meg nincs, hogy "illik", ezt a két félnek kell eldönteni mikor oké.

2021. márc. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!