Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez már párkapcsolatnak számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már párkapcsolatnak számít vagy még nem?

Figyelt kérdés

Kézenfogva sétálgattunk az erdőben, meg voltak puszik és csókolózás is.

Viszont nem mondtuk ki, hogy járunk vagy ilyesmi.


Annyit mondtam neki, hogy "I like you." amikor ölelkeztünk. Ami lehet akár sima baráti szeretet is, de több is, ahogy érti.


(Ő külföldi meleg srác én magyar vagyok)



2021. márc. 28. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én annak venném de nem is muszáj kimondani, úgy jobb ha tettekkel éreztetjük.
2021. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem beszéltetek expliciten az exkluzivitásról, addig ne várd el, hogy csak veled beszéljen / találkozgasson. Bár kissé kínos felhozni ezeket a dolgokat, mégis szükséges, mert különben lehet hogy többnek gondolod a dolgot, mint a másik fél, aztán nagy csalódás lehet belőle.


Pont így jártam a hónap elején, és eléggé megviselt.

2021. márc. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
1
2021. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
na mivan? csak az erdőben mertek kézenfogva sétálni? az utcán már nem menni mi? xd
2021. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

Angolba személyre mindig love-ot használjuk, nem csak szerelmet jelent, hanem szimpátiát is. love my teacher - nem szerelmes vagyok belé, hanem szeretem mint tanárt. love my mother - szeretem az anyukámat, mint anyát

Magyarba a szerelem es szeretet külön szó, ezért mondjuk hibásan. Like-ot csak a tárgyakra használjuk.

2021. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy romantikus séta, nem párkapcsolat. Párkapcsolat akkor lesz, ha majd a mindennapokban is számítasz neki (nem csak akkor amikor az ágyban vagytok).
2021. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó párommal két évig sétálgattam így,romantikusan és ölelkezve, aztán mégis úgy otthagyott egy idegen fickóért, hogy pisloghattam.

Enyhén szólva is szkeptikus vagyok az ilyen romantikázással kapcsolatban.


De nem legyen igazam ...

2021. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le vagy ilyesmi.
2021. márc. 28. 15:09
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
5-ös: qrvára nem csak tárgyakra használja az angol a “like” szót.. 😆
2021. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
+ Nem is angolul mondtam neki, hanem az anyanyelvén hasonló szót használva. :) Szóval direkt ilyen kedvelés-szerűen fejeztem ki magam, a szeretet/szerelem szó használata nélkül.
2021. márc. 28. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!