Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Nektek a külső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Nektek a külső vagy a belső számít jobban? Kort is írjatok! 20/f

Figyelt kérdés

Mire szavaztok? 1.: helyes, de belsőre értéktelen

2.: átlagos kinézetű, de nagyon értékes

ember



2015. szept. 12. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

inkább a második, de nekem csak szép pasi kellene, mert én is az vagyok.

Ha szép és kuka belülről, nyilván ő sem kellene.

2015. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Mindkettő fontos nekem. De lehet, hogy én pont olyan srácot tartok helyesnek, aki másnak csak átlagos.
2015. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
1-es nekem a kulso szamit
2015. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Mind a kettő számít. Hiába értékes valaki belsőleg, ha külsőre nem jön be, akkor nem tudok szexuálisan vonzódni hozzá, szóval max. mint barát jöhet szóba. Persze ha helyes de belsőre nem az igazi, az sem jó. Mondjuk hogy kinek ki jön be az teljesen szubjektív, nekem pl. általában nem a többség által "jó pasinak" titulált srácok az eseteim.

26/F

2015. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Belső igen,más nem.25 ffi
2015. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ha a külseje megfogott, akkor jöhet az ismerkedés:) ha azzal is megfog, akkor király:D amúgy inkább a második...de persze az is számít h melyikbe szeretek bele, azt meg nem én válogatom meg.

meg hát amúgy is azért nem csak ez a két fajta ember létezik, azért nem lehet két ilyen csoportra bontani az embereket sztem.

2015. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Külső megfog, belső megtart ;) Mindkettő kell hozzá, de mivel elsőre úgysem ismerni az illetőt, ezért a külső alapján ítélem meg. Ha bejön, illetve ha látok benne "fantáziát" megadom neki az esélyt, bármi történhet. De egy olyan sráccal aki nem vonz külsőleg, lehet akármennyire rendes, aranyos, szeretetteljes felesleges belefutni a dologba, mert a lényegen szerintem úgysem változtat.. :)
2015. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
2 Nekem bőven elég ha csak átlagosan néz ki és elfogadja az én kinézetemet.
2015. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Külső megfog, belső megtart ! De amúgy fontos a külső.
2018. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!