Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Így hogy lehetne szexelnünk?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogy lehetne szexelnünk? (Lent)

Figyelt kérdés

A partnernek nincs helye, mindenképp nálam lennénk.

Viszont van egy lakótársam (külön szobánk van) akinek erről az egészről nem kéne tudni.


Az még oké, hogy becsempészem a szobámba és bezárjuk belülről az ajtót és bekapcsolunk valami zenét, de ha esetleg utólag rákérdez mit mondjak, mit csináltunk bent?

Meg valami olyan zene kéne, ahol nincsenek szünetek, szóval még véletlenül se hallatszon ki semmi.


Tudnátok segíteni pár tippel?



2021. márc. 30. 23:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
17%
szerintem az már magában fura, hogy 2 srác bezárkózik egy szobába, ha a szobatársadnak van esze egyből ráfog jönni, hogy gusztustalankodtok
2021. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem semmi fura nincs abban, hogy két srác bezárkózik. Nagyon túlgondolja itt mindenki a helyzetet. Ha rá is kérdez ki volt az, egy haverod és pont. De ha nem is vagytok olyan viszonyban rá se fog kérdezni. Plusz szerintem ne becsempészd, az feltűnőbb, ha rejtegeted. Csináljatok úgy, mintha egyszerű haverok lennétek és úgy nem levágós.
2021. márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak teljesen igaza van. Ha te se csinálsz belőle nagy dolgot neki se fog feltűnni. Illetve legyetek halkan és rakjatok be rajzfilmet abba sok a hang és folyamat beszélnek. 21/f
2021. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
hozzám eljöhettek, biztosítok helyet!egy kérésem van, hogy végignézhessem, hogy csináljátok!
2021. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!