Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki csak szexhaverságot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csak szexhaverságot keres, annak mi jár a fejében?

Figyelt kérdés

Sok olyan 25-30 éves sráccal futottam már össze, aki nem akar kapcsolatot. Csak szexre kellettem volna.


Ezek nem félnek attól, hogy egyedül maradnak? Vagy hogy nincs ott senki, akire számíthatnak?


Őszintén érdekel, nem kötekedésből kérdem.


(Engem csak a párkapcsolat érdekelne)



2021. ápr. 4. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan biszexuálisok és kapcsolatra nőt akarnak. Mások meg nem akarják a családjuk és mindenki más előtt felvállalni, hogy melegek ráadásul van egy meleg kapcsolata, amit még egy harmadik ráadásként nyíltan vállal. Igen ezek mind ráadások. Ugyanis van akinek van meleg kapcsolata de próbálja titokban tartani.
2021. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most főként a 100%-ban melegekre gondoltam. (Szóval a nővel járást hagyjuk)
2021. ápr. 4. 17:14
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Legtöbb ember azt hiszi magáról, hogy sosem öregszik meg. :) Amikor megmár ott tartanak, hogy kezdenek magányosak lenni, akkor már szinte késő. Hiszen minden barátnak, ismerősnek már rég családja van, náluk meg jön a kapuzárási pánik. Aki szexkapcsolatokat létesít(rengeteget), azt szinte biztos, hogy nem fogják komolyan venni, mert tudják, hogy hány emberrel kefélt már a múltban. Én őszintén mondom, hogy valószínűleg sosem tudnék összejönni egy olyan emberrel, aki szexkapcsolatokat létesített. Nyilván függ a mennyiségtől is, szóval nem ítélném el, de azért nálam mérvadó egy párkapcsolatnál, hogy hűséges tud-e lenni az illető, vagy sem.


Másik dolog az önelfogadás hiánya. Az, aki azért sehol sem meri felvállalni a párját, na ott nagy gondok vannak a fejben és lesznek is. Ilyenkor érdemes szakemberhez menni, mert ez egyenes út a lejtőn lefelé. Szóval szerintem a legtöbb ok, hogy sok a mentális beteg és a lelki frusztrált, akik nem tudnak elköteleződni. Homik között rengeteg a szexfüggő pl. Annak a végkimentele ugyanaz, mint a dorogozásnak, alkoholnak, stb. Egyedül maradnak a végén. Egy függőnek mindig a függősége lesz az első, nem tud elköteleződni és áldozatok hozni a másikért. :) Tudatosan kell élni, nem pedig sodródni az árral. :) Segítséget kérni nem szégyen.

2021. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
A világ már elég biztonságos, sok emberre lehet számítani, anyagilag fenn lehet tartani egyedül egy háztartást. Kétségtelen, hogy egyszerűbb egyedül élni mint valakihez alkalmazkodni. A szex lehet probléma, azt meg kell oldani. Na ezért van ez. A társas lét elsősorban az utódgondozás miatt érdekes, ahol ez nem merül fel, ott nincs miről beszélni.
2021. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert még szeretnék több pasit megtapasztalni, mielőtt elköteleződöm egy mellett. Mindenkinek másmilyen a stílusa, technikája, teste, adottságai, és van egy kíváncsiság ami hajt több megtapasztalására.
2021. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Érdemes kicsit több lehetőségben gondolkozni, és nem azonnal abban, hogy örök életére egyedül akar maradni. Van pl olyan, hogy valaki szakít egy fiúval (vagy ha bi mint én, akkor lánnyal vagy fiúval) és nem az a tipús aki azonnal szeret egy másik kapcsolatba ugrani. Sőt ennek van minősített változata is (pl én is) akinek utána hosszú ideig nem megy, nem nyilik meg és nem is akar. (Ráadásul ha majd komolyat keres, akkor valóban komolyat kerese, nem csak valakit, aki komolynak van kinevezve és tart 1,5 hónapig.)

Viszont a szexre nyilván lesz egy idő után igénye, és ilyenkor jól jön a köztes megoldás. Aztán majd eljön az idő amikor nem az keresi az illető hanem újra komolyat.


Ráadásul tapasztalatból mondom, hogy vannak tök klassz barátság +extra/szexhaverság viszonyok is, akár hosszabb ideig tartó, amiben mindenki jólérzi magát.

2021. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Én nemrég múltam 30, folyamatosan párkapcsolatot kerestem, de hosszú időn keresztül nem sikerült senkit találni, max 1-2 alkalomra. Így folyamatosan egyedül voltam (persze barátaim vannak bőven). 1,5 éve megismertem valakit, távkapcsolatban voltunk 1 évig és most fél éve együtt élünk. Én pl. őszintén szólva most jöttem rá, hogy egyedül jobban éreztem magamat, csak a szexualitás része hiányzott. Egyedül azt csináltam, amit akartam, amikor akartam, nem kellett senkihez alkalmazkodnom, annak és azt írtam, akinek és amit akartam, anélkül hogy aggódnom kellett volna. Most a párom miatt ezt nem tehetem meg, valszeg túl sokáig voltam egyedül és emiatt hiányzik, mait megszoktam. Együtt vagyunk, de én úgy érzem egy sima szexhaverság tökéletes lenne, amikor csak összefutunk és gondok nélkül csak élvezzük egymást, azon kívül meg önfeledten tudunk közös programokat szervezni, ha épp ahhoz van kedvünk.
2021. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az mi van a naciban.Milyen a popója.Meddig bírja.Nem igazán a párkapcsolat jár a fejembe.Viszont volt olyan is,hogy hónapokig tartott

Annyira bejöttünk egymásnak.A puding próbája az evés.Senki nem kezd kapcsolatot,pusztán érzelmek miatt.Ha pocsék volt a szex vele,biztos

nem lesz a párom.

2021. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig szerintem a párkapcsolat lényege az érzelem. :D A szexben lehet egyébként is csomót fejlődni. Csak beszélni kell a másikkal és annyi.
2021. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerintem is az érzelem a meghatározó.

Nem úgy gondolok a páromra, hogy mi van a boxerjében...


Hanem mint egy emberre, aki fontos nekem.

2021. ápr. 5. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!