Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Veletek történt már ilyesmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt már ilyesmi vagy hasonló? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az volt, hogy egy napig együtt voltam egy fiúval (persze társaságban), akit azelőtt "látásról" meg pár szóváltásról ismertem. A hangulat jó volt. Egészen eddig nem éreztem iránta semmitse, és kinézetre/stílusra se jött be. Viszont ezután az alkalom után másnap mintha elkezdett volna "hiányozni" és szerintem elkezdtem érezni iránta valamit. Veletek történt már ilyesmi? Hogy kezeltétek?

2021. ápr. 4. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kivel ne fordult volna elő hogy szerelmes lesz? Kaptál egy adag "impulzust" a másiktól, van akinek pár levélváltás elég, te legalább még a jobbik típus vagy hogy legalább fizikai kontaktus után alakult ki.
2021. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát akinek írásból kialakul szerelem, az elég gáz. Nálam is sajnos vagy nem sajnos, de hamar bekövetkezik a szerelem. Általában a legelső érintésnél, vagy ölelésnél, ha látom rajta, hogy érzelmes és törődő. Nekem egyszer volt egy nagy szerelmem, aki hónapokon keresztül hiányzott. Nekem úgy múlt el, hogy nyaraltam 1 hetet. :D Nyilván ezzel nem azt akarom kifejezni, hogy nyaralaj, de legyél a barátaiddal többet, stb. Előbb-utóbb feledésbe merül.
2021. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap után még nem lehet szerelemnek nevezni, max erős szimpátiának. Az,hogy ha valaki, akivel egy napot,vagy többet közösen töltök és hiányzik, az jó jel, mert emberileg megfogott.

Bár ha nekem annyi tízforintos érmém lenne, mint amennyiszer mondták, hogy hiányzom, akkor Pesten egy belvárosi házat vehetnék belőle.

Legutóbb nyár végén mondta valaki, hogy hiányzom.

Most tavasz eleje van, mégsincs párom.


Ennyit a fellobbanó érzésekről....Idő eldönti,melyik parázsból mi lesz, tűz, vagy hamu....Utóbbi a gyakoribb...

2021. ápr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!