Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Ti meglocsoltáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ti meglocsoltátok a párotokat ma?

Figyelt kérdés
A hagyományos értelemben vett locsolkodást évek óta nem gyakorlom, mert nem szeretem ezt az ünnepet, de párommal azért idén meglocsoltuk egymást. :)

2021. ápr. 5. 22:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
42 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
(Nőket szoktunk meglocsolni, akkor is ha melegek vagyunk.)
2021. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Az én párom igazi férfi, pedíg elsösorban passzív. Tehát nem nö, akit locsolni kellene.
2021. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"(Nőket szoktunk meglocsolni, akkor is ha melegek vagyunk.)"


Szerintem kettesben a meleg fiúk is meglocsolhatják egymást. :) (Hogy mivel, az mindenkinek a fantáziájára van bízva! :P )

2021. ápr. 5. 23:16
 4/13 A kérdező kommentje:

"Az én párom igazi férfi, pedíg elsösorban passzív. Tehát nem nö, akit locsolni kellene."


Mi is igazi férfiak vagyunk, de ez ma jól jött ki. :)

2021. ápr. 5. 23:18
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Hát csatlakozom én is az előttem szólokhoz.

Nekem eszembe sem jutott volna, mindketten férfiak vagyunk, locsolni nőket szokás.

2021. ápr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4-eske, persze, hogy viccböl nincs hiány, de a kérdés szerintem itt inkább olyan jellegü, hogy a passzív fiúkat a lányok sorába helyezte. Természetesen ez számomra is negatív hozzáállás.
2021. ápr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Én bizony meglocsolnám, ha keresztény lennék, de nem tartom az ünnepeiket. Viszont nálam csakis lányos fiúk jönnek szóba, olyanok biztos nem, akinek férfiaskodási hajlamai vannak, úgyhogy ezt a fentebb kialakult problémakört részemről ugornám.
2021. ápr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Meglocsoltam

Reggel kipattantam az ágyból

Feles pohárba vizet tőltöttem

És zsupsz az arcára, Puszancs jó reggelt.

Jót nevettünk.

Azon ijedt meg hogy nem e pisi volt benne, tudja hogy őrült vagyok.

2021. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Igen a locsolás egy termékenységi szertartás hogy a lányok a locsolástól mint a virág, termékenyek legyenek.

Ha ettől eltekintünk szerintem poénból még egy meleg srác meglocsolhatja a párját.

2021. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen locsolás az volt.

Hogy hova és mit, azt most nem részletezem. De vers az nem volt. :)

2021. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!