Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok tényleg nem akarnak tartós kapcsolatot manapság?

Figyelt kérdés
Úgy látom majdnem mindenki csak a szex, anélkül, hogy ismerné a másikat, majd lép is tovább. Ennyire nem szeretne tartozni senki egy másik emberhez, akivel jó nemcsak elaludni, de ébredni is?

2021. ápr. 7. 06:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Ritka kivétel lehetek akkor, nagyon jó ölelve elaludni és úgy ébredni. Nekem az alkalmizás sosem ment, nagyon romantikus típus vagyok. Nagyon jó szeretni és szeretve lenni. :3

f27

2021. ápr. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Jó tudni,hogy vannak még ilyenek, mint az 1 -es válaszoló.

Bizony, ez a legjobb,ilyen bújós és érzelmes kapcsolat. De ma ez cikinek számít és nagyon nehéz ismerkedni.

Nem a szex és a test kellene,hogy a központ legyen.Érzelmi intelligencia fontosabb, erre mindenki rájön idővel.

2021. ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

(1)es vagyok.

Így élek barátommal már 2 éve és ő sem jár el másokhoz, ebben teljesen biztos vagyok. Nem tartom cikinek, aki annak gondolja hogy ciki, nem érdekel tudom hogy boldogan élek. Nagyimnak nem tetszik hogy fiú párom van, és tegnap azt kérdezi tőlem mikor unom meg ezt a mocskos életet. 6o éves. Párom mamája 9o körül van és örül neki hogy boldogok vagyunk együtt és nem beszél így. Mamámnál tegnap voltam utoljára, nem érti meg hogy így vagyok boldog nem egy lány mellett hiába magyarázom hogy így jó nekem. Jó lesz visszatérni barátomhoz hogy szoros öleléssel újra legyen energiám mert mindig feltölt egy érzelmes ölelés egy ilyen feszült dolog után. látogatóba voltam, de úgy érzem utoljára.

2021. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem vágynak rá, de a szexre is. Viszont a kettő együtt nem igazá játszik így inkább választják a szexet. Szerintem
2021. ápr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem játszik a kettő együtt? Mármint a szeretet és a szex?! Tartós kapcsolatban, Vele, akit szeretek, szeretkezni? Szerintem egy ismeretlennel való szex meg sem közelíti. Persze, ha sokan nem tapasztalták meg, nem is tudhatják milyen ez.
2021. ápr. 7. 10:25
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Szia, én 20 vagyok és csak alkalmi közös verésre keresek partnert, nem tudnám elképzelni magam tartósan valaki mellett még ilyen fiatalon.
2021. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt pasim sem bírta soha ki, hogy ne dugjon félre, pedig semmi baj nem volt a szexxel. Egyszer majd benő a feje lágya.
2021. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Sajnos valóban sok meleg van (heteró és más beállítottságúak között is!), aki nem akar komoly kapcsolatot, viszont ha elfogadsz egy gondolatot leírnék, ami kicsit valoságosabb képet ad erről a dologról: annak, hogy valaki nem akar komoly kapcsolatot, 800 oka lehet. Például félelmek, gátlások, éretlenség, de van olyan is, aki tele van sérülésekkel, rossz mintákkal. És lássuk be, a meleg társadalom jelentős része összeszed különféle sérüléseket, csalódásokat, pofonokat (mind fizikai és érzelmi szinten), és sok ember van, aki egyszerűen nem képes felelősséget vállalni és fenntartani egy tartós és komoly kapcsolatot, ahol lojális vagy a másik felé, megfelelően tudsz kötődni és bánni a másikkal. Szóval én inkább úgy mondanám, hogy valahol mindenki arra vágyik, hogy boldog legyen és szeressék, meg az embernek vannak azért ilyen-olyan szükségletei, de azok miatt, amiket mondtam, jelentősen nehéz normálisan ismerkedni és ilyen emberekből sajnos sok van.. :(

De akadnak a melegek között olyanok, nem is egy, akik tényleg hűségesek és ténylegesen komoly kapcsolatot keresnek.

2021. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek az utolsóval, viszont annyival kiegészíteném, hogy aki nem tud megbízni a másikban, annak nem való párkapcsolat. Ezzel nem azt mondom, hogy felelőtlenül rögtön bízzunk a másikban, de ha nincs bizalom, akkor nincs kapcsolat. Az nem kifogás, hogy csomó csalódás ért valakit. Engem pl bántalmaztak, érzelmileg zsaroltak évekig egy kapcsolatban és mégsem bélyegzem meg a másokat, hogy akkor biztos ők is ilyenek lesznek. Ez marhaság. Bár én elmentem pszichológushoz, szóval másoknak is csak ezt tudom ajánlani, akik ennyire a múltban ragadtak és a sebeiket nyalogatják. Megértem, viszont így nem lehet ismerkedni és élni. Én sem tudnám elképzelni egyébként, hogy szexeljek csak úgy valakivel. Nem tudok tárgyként tekinteni másokra, szóval nekem ez nem megy és nem is ment soha. Sokkal jobban szeretném inkább megismerni a másikat és érzelmileg kötődni hozzá. Utána minden megy magától.
2021. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9-es: Ez abszolút igaz :) Kicsit erős ezt másoknak belátni, de lényegét tekintve szerintem is így van, ezt tapasztalatból is mondhatom :)

8-as voltam.

2021. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!