Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aktiv melegek ugyan ugy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktiv melegek ugyan ugy tudjak elvezni a szexet egy novel?

Figyelt kérdés

Amennyiben analisan kozosulnek.

A ferfi es a noi vegbelnyilas vegulis ugyan az.


2021. ápr. 7. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tudnak ugyanúgy szexelni nővel, mert a nők teste és illata nem vonzza őket.

Lehet, hogy valamicske menne, de az nem lenne olyan, mint akit megvadít a női test :)


Férfiként én a nőket tartom vonzónak, őket kívánom, rájuk izgulok, de mint enyhe biszex beállítottságú, a fiúk farka még belefér a szexuális életembe. Kézimunka, kis orál. (bár a fiúkat nem kívánom,)

de pld, férfival a csók és simogatás, anál, már nem megy.

2021. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Attól hogy anatómiailag ugyanaz a felépítése az ánusznak, a tudat nagyon nem mindegy. Nekem fel sem állna arra, hogyha tudom, hogy nővel kellene szexelnem.
2021. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól még hogy aktív vagyok, szeretem a párom frkát.

Nem azért vagyunk aktívak mert egy feneket akarunk.

2021. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Te ugyanúgy elveznéd, ha egy pasi leszopna?


A férfi és női száj végülis ugyanaz.

2021. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy tudják, esetleg a biszexuálisok. Felsem állna egy nőre. Nem lehetne már túllépni az ilyen hülye kérdéseken? Meleg férfi férfiba lesz szerelmes, nőbe nem tud. Érzelmileg és testileg sem tud egy homoszexuális férfi kötődni egy nőhöz. Ahogyan egy hetero férfi sem tud férfihoz kötődni érzelmileg és testileg. Hetero nő sem egy másik nőhöz. Ennyire egyszerű.
2021. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Gondolnád, de nem ugyan úgy néz ki egy férfi hát mint egy női

Férfias passzívokra izgulok fel, voltam nőies fiúkkal is,

Őket akkor se lehet összekeverni egy igazi nővel.

Egy nő engem nem tud kielégíteni nem okoz igazi orgazmust, el tudok jutni vele a magömlésig de nincs benne élvezet szenvedély.

2021. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!