Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, ti hány évesen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, ti hány évesen, hogyan és kinek coming outoltatok ? Mikor történt az elfogadás önmagatokkal kapcsolatban ? Kérem szépen homofóbok NE írjanak, köszönöm !!

Figyelt kérdés
Mi volt a szüleitek reakciója ?

2021. ápr. 8. 19:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Várom a melegek válaszát és tényleg kérem, hogy ne írjanak homofóbok, inkább görgessenek tovább, ha nagyon nem bírják válasz nélkül.
2021. ápr. 8. 19:39
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Elfogadtam az első perctől kezdve.

Kalandjaim már 17 éves korom óta voltak.

22 voltam mikor elmondtam két barátnőmnek. Egyikkel sem változott semmi a kapcsolatunkban.

23 voltam mikor elmondtam anyámnak és a tesómnak. Pár hónapja egy unokatesómnak is. Nekik is csak annyi volt a reakciójuk, mint a csajoknak, hogy "jól van akkor". De nem változott semmi.

2021. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Nálam nehezen fogadták szüleim az elején, kitagadás szerencsére nem lett belőle, részben szüleim hozzá szoktak. Mamám még nem.. ő fogadta a legrosszabbul
2021. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
20 évesen mondtam el tesómnak, 21 évesen pedig a szüleimnek. Szerencsére mindegyikük jól fogadta. Valójában ekkor is vált teljessé bennem az önelfogadás is. Nekem szükségem volt arra, hogy a családom mellettem álljon. Persze én jócskán szerencsésnek mondhatom magamat ilyen téren.
2021. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még írhat bátran, aki szeretne.
2021. ápr. 9. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!