Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti összejönnétek olyan sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan sráccal aki sminkeli magát, extra színű haja van és körmöt fest?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom egyre jobban rá van függve, hogy ő csak így néz ki "elfogadhatóan" meg neki ez tetszik... De nem tudom, szerintem ettől pont hogy csak kevesebb komoly kapcsolatot tud találni. Van vagy 3 szín a hajában, régen csak fekete lakkot használt, most már 2 színt is fel szokott kenni a körmére, mert illik elvileg a hajához. Nem agyon sminkeli magát, csak alapozó, korrektor, szemceruza, púder. Most rá akar állni a szemöldök ceruzára... Passzív. Viccből rákérdeztem a póthajra, de arra azt mondta hogy nő azért nem szeretne lenni. Ti ilyennel összetudnátok jönni, ha amúgy belsőleg rendben van?

19/N



2018. aug. 17. 22:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Aha
2018. aug. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Legjobb!!!
2018. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Soha, ismerek is ilyet, nagyon nemjon be egy fiunal ha ilyen..
2018. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Biztos, hogy nem. Legyen természetes a haja, a körme meg legyen ápolt és festetlen, úgy a szép.


"Nem agyon sminkeli magát, csak alapozó, korrektor, szemceruza, púder." Bocs de ez agyonsminkelés... xD Korrektort használni még oké, ha valami bőrhibát kell eltüntetni, nade a többi? Jó úton van a nővé válás felé. De persze nyilván vannak olyan srácok, akik pont az ilyet keresik, de én pl. nem.

2018. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Max egy kis kalandozáshoz...
2018. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
Biztos nem. De még csak rövid időre sem. A smink meg a körömlakk maradjon meg a nőnek, az extra színes hajat meg nem szeretem.
2018. aug. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez nagyon taszító. Valószínűleg kalandozni se kellene, komolyan randizni pedig főleg.


22/F

2018. aug. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
El tudok képzelni olyan srácot akinek ez jól áll, szóval miért is nem
2018. aug. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
úristen.. kb elkéne kezdeni sminkelni magukat a paliknak h egy "miért is ne?"-ig eljussak? :D
2018. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De nem azért mert "hű én ezt most mennyire elitélem"...

Ha ettől jól érzi magát csinálja.

De nem tudnék vonzódni hozzá és férfik~nt tekinteni rá.

2018. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!