Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem tudom értelmezni? Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom értelmezni? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Társkeresőn sokszor megesik velem olyan szituáció, hogy elkezdek beszélgetni valakivel, majd képcsere után ilyeneket írnak, hogy:


"Az a baj, hogy még helyes is vagy" majd soha többet nem ír

"Helyes vagy de nem"

Amikor arra a kérdésre, hogy akarja e folytatni a beszélgetést a képcsere után, azt írja "ilyen helyes sráccal persze", és soha többet nem ír


Segítsetek már, ha fent vagyunk romeon és azt írja helyes vagyok, akkor miért tűnik el a beszélgetés elején?


25/f/m



2021. ápr. 9. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Ha komolyan gondolod az ismerkedést, csak olyanokkal álj szóba akiknek van profilképük.

Akkor is fog érni ilyen meglepetés, de jóval kevesebb.

Nem azért vannak fent mert ismerkedni akarnak, csak fröltölnek.

2021. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert Te helyes vagy, jóképű és ő pedig nem.

És azt hiszi, vagy feltételezi,hogy nem is folytatnád, ha képet ad Neked, vagy nem találkoznál vele.

Ez nem Rólad szól, hanem róla. Saját magával nincs megbékélve, és ezért nem mer tovább lépni.


Persze, az sem mindegy,hogy milyen kapcsolatot keresel, azért az is számít !

2021. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennek igazából ezer oka lehet.

Ezek közül szerintem (ezt full személyesen mondom a saját tapasztalataimmal) nem akar tőled semmit, csak körít. De sok ember amennyire vagyik a komoly kapcsolatra, ha jön egy srác, aki tényleg bejön neki, előfordul, hogy megijed. Ilyenkor sok félelem és gondolat lepi el az embert, ezek közül például a félelem az elköteleződéstől, vagy bármilyen más félelem, gátlás, de előfordul, hogy a másik akármennyire is vágyik rá, még nem érett hozzá, vagy a legtöbb ember úgy cserélgeti az embereket, mint más a rongyait és nem gondolja komolyan.

De javaslom tényleg, amit előttem is mondtak, hogy érdemes lenne olyan emberekkel beszélgetned, akiknek van fent képük magukról, azok már hitelesebbek és komolyabbak szerintem. :)

2021. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne is várj azon az oldalon mast. Majdnem mindegyik kamus, vagy csak álmodozó. Jobb esetben saját képet küld, de ez is ritka. Ha kap tőled, kiveri rá és lép is. Gyáva megmondani, hogy neki csak ez kell és abszolút nem vágyik élőben senkire és semmire sem.
2021. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Romeo egy f*os
2021. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!