Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ért már benneteket hátrány a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ért már benneteket hátrány a munkahelyeteken/ egyetemen, pusztán amiatt, mert a fiúkat szeretitek?

Figyelt kérdés
Ha igen, mik voltak ezek?

2021. ápr. 14. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Amit én látok, az alapján a kutyát nem érdekli a hallgatók nemi élete.

Van egy meleg szaktársam, kb másfél év után jöttem rá hogy meleg. :) Senki le se tojja.

Járj be az órákra, tanulj normálisan, öltözz fel emberi módon, legyél tisztelettudó és kész.

Ha nem az egyetem közepén dugod le a nyelved mások torkán, senkit nem fogsz érdekelni. Ha meg igen, akkor sem az lesz az elsődleges baj, hogy meleg vagy, hanem az, hogy nem az egyetemen kell ruhás dugást produkálni.

23N

2021. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%

Egyszer egy tanárom mondta, hogy utalja a melegeket, mert a kislánya néz pár meleg YouTube-ert, és megkérdezte az anyját, hogy mi van ha leszbi, erre a tanárnő mondta, hogy emiatt a sok liberális dolog miatt a heterok is melegek lesznek... kicsit vicces, aztán rájött hogy pár meleg ülhet a padsorok között, szóval egy fel óra oltogatás után befejezte :D

Ezen kívül semmi.

2021. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Engem nem.
2021. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem fogják nyíltan kimondani ha keresztbe tesznek, max. a hátad mögött gúnyolódnak rajtad. Attól is függ hova mész dolgozni, milyenek az ott dolgozók. Egy bankban, kórházban vagy ahol felsőfokú végzettségűek vannak nem fogja érdekelni az embereket, egy építőipari brigádban már több megjegyzést kapsz, vagy akár nyílt betámadást is.
2021. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit egyet kell értenem az első és a negyedik hozzászólóval is. Én egyetemen azt tapasztaltam, hogy különösebben nem érdekel senkit amíg az írott és iratlan normákat betartjuk.


A negyedik hozzászóláshoz annyit tudok mondani, hogy párom orvos és a kollégái akikkel közös szobában dolgozik néha kifejtik, hogy ők a H*tleri elveket vallják.

2021. ápr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az gyönyörű :(, sajnálom, utolsó! Szerintem sem egyenesen arányos a végzettség és a elfogadás, persze lehetnek kivételek

Egyébként köszi mindenkinek!

2021. ápr. 15. 08:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Megdugtam a főnököm,azóta ő véd be..
2021. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig megválogatom hogy kivel osztom meg azt, hogy milyen valódi érzéseim vannak. Éppen ezért közvetlenül nem ért semmi rossz, közvetetten b*z*zás, undor kinyilvánításában volt részem.

Volt olyan, hogy kint álltunk a srácokkal az udvaron szünetben az egyetemen, aztán valaki felhozta, hogy neki van egy meleg ismerőse, aki nem szeret kezet fogni. Egy másik srác meg megszólalt: "jobb is hogy nem fogtál vele kezet, nehogy elkapj valamit.."

Itt szögezném le, hogy aki felhozta a témát, annak pl. semmi baja a melegekkel.

Így ki lehet ismerni az embereket és nem feltétlen csak a szexualitás terén, bármiről legyen is szó. Aztán miután el tudsz helyezni egy embert, hogy hol foglaljon el helyet az életedben, akkor nem érhet sok bántalom.

Ezek az én tapasztalataim. :)

2021. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jol csinálod #9-es,nagyon adom a hozzaallasod
2021. ápr. 15. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!