Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha két randi után se megyünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két randi után se megyünk át az appról telefonra akkor annyi volt, igaz?

Figyelt kérdés

Ír utána is, de szóba se jött, hogy a társkereső applikáció helyett felmenjünk Messengerre, esetleg Whatsapp-ra.



Hozzáteszem, nem sok ember tudja róla, hogy meleg. Szóval visszahúzódó.

De nem is kérdeztem én se tőle, átmegyünk-e.



2021. ápr. 18. 02:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javasolnám hogy vele beszéld meg. Ha nem mersz letisztázni kínos/kényes dolgokat mert félsz a következményektől, nem lesz hosszú életű a kapcsolat.
2021. ápr. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki ennyire visszahúzódó, és titkolja a melegségét, akkor sajnos az a kockázata van, hogy közös programok és egyebek feszélyezettek lehetnek, vagy csak olyan hely jöhetne szóba, ahol ketten vagytok.

Ez elhidegíti a kapcsolatot,pedig nem kell egymást nyalni-falni.

De lehet, hogy átgondolja és utána átmegy közvetlenre.


Viszont, Neked fel kéne ajánlani a továbbiakat,ha akkor sem, akkor viszont én biztosan nem folytatnám.


Lehet önzőség, de sokan nem gondolják át, mit szeretnének. És a legrosszabb ha akkor tűnik el, ha már kedveled, akármilyen szinten.

2021. ápr. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy esélye van, hogy így is marad arra a pár alkalomra, amíg nem törli magát és örökre eltűnik előled.
2021. ápr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Lehet nem használ whatssappot és társait.
2021. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet o is azt várja hogy te hozd fel a témát. Én úgy vagyok vele, ha valamit el szeretnél érni az életben, akkor tegyél érte! Ha kioffol, akkor ez van legalább te megpróbáltad!
2021. ápr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!