Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Otthon, szabadidőmben is,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon, szabadidőmben is, akár hétvégén is szívesen kötök nyakkendőt, mert jól érzem magam benne. Ez zavaró, vagy szexi tulajdonság szerinted?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 21:30
A kérdező szavazást indított:
zavaró
szexi
mellékes
40 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, és nem szárnyait próbálgató tini vagyok, hanem felnőtt pasi.
2021. ápr. 24. 21:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sexi, ha egy srác elegánsan öltözik
2021. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik. Én is szoktam otthon ilyet csinálni, de én úgy szeretem, hogy szoros a gallér és a nyakkendő is. :P
2022. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön ha egy pasin otthon is ing és nyakkendő. Egész izgató lehet...

51/ffi

2022. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy csinovnmyik voltál ? Kormányhivatalban dolgoztál, ahol ez kötelező volt ? Így érthető, hogy megmaradt pozitív előjellel. Csak otthon már más csinovnyik nem "értékeli"...
2022. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!