Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Izgató lenne számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgató lenne számotokra eljátszani egy nőt webcamben, hogy hetero pasik kiverjék rátok?

Figyelt kérdés
Múltkor egy webcam chates oldalon egy párra akadtam ahol a pasi kamrázta a "csaját" aki csak hátulról látszott és miután elmentem ötlött be, hogy ezzel a fáradtsággal akár pasi is lehetett volna és van némi esély, hogy nem véletlen, hogy csak a popsiját és a lábait mutogatta.

2021. ápr. 24. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem lenne izgató becsapni másokat, de ettől még elég sokan csinálják. Van mindenféle verzió, a legegyszerűbb a snap, képcsere és már mennek is a netről lehúzott képek. A másik verzió amikor kamu videó megy (nem túl nehéz kicsit megbuherálni hogy a kamera egy a gépen futó videót mutasson).
2021. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem izgató, mivel nem rám áll a farka, hanem egy illúzióra. Ez meg kiábrándító.
2021. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 molnarmarcell21 ***** válasza:
74%

Persze, ha azt hiszem, hogy nő, az ugyanaz, mintha tényleg nő lenne.


Más kérdés, hogy általában a magukat nőnek kiadók stílusáról üvölt, hogy pasik.

2021. ápr. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tudnám csinálni. Le is buknék az tuti, nem is élvezném, és valószínűleg egy ponton ki is szakadna belőlem a röhögés :DD
2021. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!