Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Otthon lakó fiatalok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon lakó fiatalok, ti mertek srácokkal találkozni?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok, szüleimmel élek, és nem merek sráccal találkozni, mert eddig senkinek se mondtam el. Meg kérdezősködnének hogy hova megyek ennyit Budapestre (agglomerációba lakom), amikor semmi sincs kinyitva, főleg esténként.

2021. ápr. 25. 12:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

Én is simán talizok, nincs kedvem titkolózni. A szüleim tudják a dolgot és nem is zavarja őket, azt sem nézik rossz szemmel ha átjön hozzám egy srác.

18/f

2021. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
wow
2021. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha kérdezik, hogy hová mész állj a sarkadra, és mondd meg nekik az igazat. És igen, tudom könnyű ezt mondani, de hidd el megtenni sem olyan nehéz! :D

Egyrészt már egy saját döntésekkel rendelkező felnőtt férfi vagy, akit már csak kevésbé befolyásolhatnak a szülei. Másrészt pedig bármennyire is lehetnek homofóbok, vagy konzervatívak a szüleid, mivel te a saját gyerekük vagy, fel fogják dolgozni, majd el fogják fogadni, hogy a fiúkhoz (is) vonzódsz.

Számomra ez a 'coming out' teljesen lehetetlennek tűnt, de kb egy hónapja a sarkamra álltam és elmondtam a keresztény, szélsőjobbos szüleimnek, akikről tudtam, hogy utálják a melegeket. Egyáltalán nem bántam meg. Azóta még jobb is lett a kapcsolatunk, mert nincs már az a titkolózás, illetve így ismerkedni is könnyebb.

17/F

2021. ápr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Kazincbarcika-ózd környékéről valaki?
2023. jún. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!