Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen szöveggel lehet rövid...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel lehet rövid idő alatt lerázni egy srácot randin? (Lent.)

Figyelt kérdés

A képeken rövid haja volt, amikor személyesen megjelent vállig érő.


Szerencsére sikerült azt beadnom neki, hogy hamarosan mennem kell, mert leszerveződött egy programom aznap estére.

Így az eredetileg másfél órásra tervezett sétából csak 20 perc lett.


(Nem akartam otthagyni, nehogy kígyót-békát kiabáljon rám.)


Legközelebb megmondanátok egy hasonló embernek, hogy tárgytalan?



2021. ápr. 26. 01:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem innen indul a gubanc, hogy te se EGYENES vagy hanem kamus. Milyen szöveggel lehet lerázni? Pl azzal, hogy az ember NORMÁLISAN és EGYENESEN megmondja, hogy sajnos élőben nem érzi azt amit képen és nem akarja megbántani és az idejét se rabolni, így azt mondaná, hogy szerinte itt zárjuk le. Én pl így szoktam. És a vicc, hogy tök sok barátság lett ilyenből. Van akinél a honlapom tárhelye van. Van aki azóta a befektetési tanácsadóm. Ha normálisan mondja el az ember akkor ebből nem szokott gond lenni.


Nehogy kígyót-békát kiabáljon rám? Hát az meg őt minősíti. De szerinted ha valakit egyértelműen becsapsz az nem fog utána így viselkedni? Szerintem de. Szerintem sokkal gázosabbb mikor tudod, hogy a másik csak kamuzik, hisz úgy is rájön vagy tudja az ember.

2021. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%
Az utolso jol irja
2021. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindenki azt írja, hogy egyenesen, normálisan zárd le. Ez csak akkor működne, ha a másik fél is az. De tapasztalatból mondom, hogy ha valakinek ezt így kerek-perec elmondom a sárga földig átkoz.

Szóval: kérd meg egy barátod, hogy hívjon fel, hogy el kell menned.

2021. máj. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!