Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol lehetnek az ilyen emberek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetnek az ilyen emberek? Van aki szintén ezeket gondolja?

Figyelt kérdés
Szóval kifejteném mire gondolok. 26 éves vagyok, de ez annyira nem is fontos. Mindig is kivételesnek éreztem magamat olyan szempontból, hogy sosem voltam az a típus, aki folyamatosan csak szexel másokkal. Sőt én inkább az aszexualitás felé hajlottam régebben is. Néha elmentem ezekbe a meleg szaunákba, gondolván hogy biztosan lesz ott legalább 1 olyan ember (nekem bőven elég lett volna mindig is 1 igaz barát), akivel csak egy jót beszélgetünk. Hát sokkoló élmények voltak...tele hímringyókkal, beképzeltekkel, igénytelenekkel (az igénytelent nem szexuálisan igénytelennek értem, hanem külsőleg ), zsíros haj pl stb.).Persze egy ilyen helyre nyilván csak szex miatt megy valaki, de én megpróbáltam hátha lesz kivétel. Teljesen intelligens, tanult ember vagyok, 1 lány barátom van, de sokan mások is egyet szoktak érteni a véleményemmel: két kategóriába sorolom a melegeket. Vannak azok, akik tényleg mély érzelmekkel rendelkeznek, kedvesek, barátságosak, igényesek, intelligensek, nem a szex az első gondolatuk. Ők a melegek. Belőlük van...hát, kb 1 a millióból szerintem. A másik kategória, akik titkolóznak, hazudoznak, beképzeltek,össze vissza szexelnek, elhiszik hogy ők tényleg valakik, 6000 oldalon fent vannak. 9 a tízből tuti ilyen. Őket hívom b.ziknak. Kedvencem, amikor valaki naaagyon erősen leplezni próbálja és előadja a világnak, hogy mekkora hetero, ezért másokat, akik nem titkolják, kicsit nőiesebb viselkedésűek (nem transzik), mint én is pl., őket meg szemrebbenés nélkül alázza. I love that so much. :D Na már most...kérdés: egy ilyen világban, ahol még a melegek között is ítélkezések vannak, egymásra fúj mindenki, a b.zik vannak többségben, hogy lehet egy normális, meleg srácnak egy hasonlót találni? Nem komoly kapcsolatra értem, nem szexuális dolgokra értem, hanem egyszerűen csak egy értelmes beszélgetésre, sportolásra, együtt nevetésre, esetleg ottalvásra egymásnál (de semmi más, csak mint egy pizsiparti pl, csevely, evés, alvás), enni egy jót, együtt főzni,tanulni vagy tudom is én. Szóval értékes, léleknek jót tevő dolgokra gondolok. Aszexuális vagyok de sokszor nagyon jól esne egy ölelés például, de csak ennyi semmi több. Olyan reménytelennek tűnik, mert tudom hogy ezek az ismerkedős oldalak a hagyjuk is kategóriák. Nem tudom...ha keresem nem találom, ha nem keresem akkor meg nem fogom megtalálni ezt az embert. Szerintetek keressem, ne keressem, hagyjam mert ez csak álomvilág? :/

#meleg #értékes emberek
2021. ápr. 29. 14:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%

Volt egy ilyen sztorim évekkel ezelőtt.

Egy huszonéves sráccal találkoztam így, séta az erdőben, közös főzés, filmezés, egyutt is aludtunk, de csak ennyi tényleg.

A második ilyen alkalomnál már készultunk az esti filmezéshez, amikor csörgött a telója és vörös arccal vette fel. Zavartan beszélt, egy egy szóban.

Lényeg, kiderult,hogy van párja,de éppen fasírtban vannak és a srác nem tud egyedul megmaradni.

Így csinált magának programot....


Mondanom sem kell, ez nekem nem jött be és elköszöntem tőle. Még akkor is, ha ez tényleg csak light barátkozás volt.

Ha párja van valakinek, akkor mellette a helye...


Egyébként pedig az ötleted jó, és sok sikert hozzá.Sok ilyen értelmes és kulturált meleg van, aki sajnos "rejtőzködik", mert gáznak tartják, ha valaki "csak" barátkozna.

2021. ápr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt szajkózom folyamatosan, amit az 5. írt.
2021. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

Az ölelés egyébként csodálatos dolog. Jó adni is, jó kapni is.

És ehhez még párkapcsolat sem kell.

Bár egy kapcsolatban az igazi, mert tudod, hogy ahhoz bújsz, aki az életed közepe.

Haj....de régen éltem ezt át..:(

2021. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem értem a válaszokat. Ki beszélt itt párkapcsolatról meg szerelemről? Nem tudom hogy jönnek ide ezek a dolgok. Nekem nem szerelem vagy párkeresés a célom, Isten őrizzen. Nem is barátság extrákkal. Nekem sem egy kapcsolat, sem szerelem, sem semmi ilyen nem hiányzik. Jézus...komolyan itt ez a kifejezés, hogy ,csak barát' nem létezik? Lehet hogy tényleg nem.
2021. ápr. 29. 18:40
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szállj le a földre,mert te sem tudod mit akarsz.

Még ha aszex is vagy.

2021. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Anno a meleg szaunában kerestél volna Barátot?! Tényleg nemsemmi vagy!!!
2021. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én küldtem neked egy linket egy csoportról ahol pont ilyen emberek vannak, érdekes gondolatokat osztunk meg egymással és lehet beszélgetni mindenről. (nem szexől szól a csoport) Ez neked nem kellett.

Amúgy meg van barátság melegek közt is.

Én járok nudista strandra, onnan is vannak barátaim, illetve más melegek is baráti társasággal járnak.

Ne szaunába keresgélj mert az nem erről szól, akkor már inkább a whynotcafe-t ajánlom.

2021. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem csoda ha félreértenek. Elmész meleg szaunába barátokat keresni (ami köztudott hogy nem csak szexmániás emberek gyűjtőhelye hanem egy nemibeteg fertő) és a szexualitás kategóriában keresel csak barátot.

Szerintem sem a tetteiddel sem a szavaiddal/írásoddal nem fejezed ki jól magad, ezért kerülsz állandóan kétes helyzetekbe.

2021. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
95%
Az írásaid alapján én menekülnék előled. Pedig sem szexmániás nem vagyok, sem alkalmiban soha nem voltam, és érzékeny, értelmes, zárkózott, meleg pasi vagyok. Szeretnék Társat, Barátot, de veled el sem tudnám képzelni. Nagyon fura és ellentmondásos személyiségnek tűnsz.
2021. ápr. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!