Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gondolják azt az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt az emberek, hogy a lányok jobban viszonyulnak a homoszexuálisokhoz?

Figyelt kérdés
Melegként én ezt nem így látom. Szerintem nem elfogadóbbak a nők a melegekkel szemben. Legalábbis a környezetemben élő nők biztosan nem. Ha szóba kerül a téma azt mondják, undorító. Nincs egyetlen egy lány barátom se, akinek elmerném mondani, hogy meleg vagyok. Valójában egy lány barátom sincs, csak közelebbi ismerősök, akik szintén nem igazán fogadják el a melegeket.

2015. szept. 20. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem undorító, elfogadom hogy azok, jó nyílván nem gondolok abba bele ha két fiú csinálja ,de mondjuk két lány látványa nem zavarna. 22/l
2015. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
A dolog ott kezdődik,hogy nem is szivesen barátkozom homofóbokkal. Amint megtudom valakiről,hogy nem normálisan viszonyul hozzánk melegekez... valami indokkal megszakitom velük a kapcsolatot. Sose értettem mi értelme ilyen felszines barátságokat fenntartani ahol nem tudja rólad szinte senki,hogy meleg vagy...
2015. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Pedig én dugnálak ._.
2015. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mai nagyvárosi fiatalok többsége, ahogy mindent a melegeket is leszarja, csak a vidéki városokban jellemző a homofóbia, de itt is akar pár értelmes gondolkodású ember. Magamon tapasztaltam. :D


Azért gondolhatják, mert egy nő általában alapból szolidabban utál dolgokat, mint egy férfi, szerintem.

2015. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2-es!

Egyetértek, hogy a felszínes kapcsolatoknak nincs értelme, viszont én egyrészt a közelebbi nő nemű rokonaimra gondoltam, amikor kiírtam a kérdést. És a családtagokat nem válogathatom meg.

2015. szept. 20. 13:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor én szerencsés vagyok... Négyen vagyunk lánytestvérek, abból hármunkban teljes biztos vagyok, hogy 100% elfogadjuk a melegséget. Van is egy csomó meleg barátunk és imádjuk őket. xD Sőt én inkább már attól félek, hogy ía rajongásunk kellemetlen nekik. xD Anyukám ugyan a kora miatt konzervatívabb, de neki meg fontosabbak a gyerekei, mint hogy utálja őket, másokkal meg annyira nem törődik. Sőt, ő árulta el nekünk, hogy az unokatestvérünk meleg. Szerintem általánosságban a lányok jobban fogadják a melegeket, de a család az más. Egyrész azért a többségük idősebb nálad, másrészt az nekik egy személyes ügy. Ilyen esetben sokan máshogy reagálnak. De mivel a családod tényleg nem tudod megválogatni, így keress olyanokat akik elfogadnak. Hidd el sokan vannak.
2015. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben szerintem is jobban viszonyulnak a lányok a melegekhez. Ennek az az oka, hogy egy lány egy másik lányban sokszor riválist lát, főleg ha pasi ügyről van szó, ha pasival barátkozik, akkor viszont benne van a pakliban, hogy a pasi "barátság" címszó alatt nyomulni akar. Egy meleggel viszont "színtiszta" barátságot köthet egy heteró lány, mivel se a rivalizálástól, se a nyomulástól nem kell félnie.

De persze sok lány van, aki homofób. Azt viszont, hogy ki hogy fogadná, semmi esetre sem lehet kiszámítani. Pl. elmondtam egy lány barátomnak, aki egy igazi, konzervatív értékrendű volt, betartotta azt, hogy a pasija több évig csak udvaroljon neki, s hogy szexuális kapcsolat csak esküvő után lehet, sok gyereket akart stb, mégis iszonyat jól fogadta, nem is hittem volna.

Egy másik barátnőm pedig egy "igazi pesti lány" volt, aki sokfélét, sokmindent látott, elég szabados szexuális életet élet stb. Őt biztosra vettem hogy maximálisan elfogadja majd, de nem ez történt. Sokszor kért, hogy "változzak meg", merthogy ez egy betegség.

Szóval nem lehet tudni, ki hogy fogadja, de azért próbálkozni érdemes.

2015. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként teljes mértékben elfogadom, hogy valaki homoszexuális, de, ha netán szóbakerül ez a téma egy beszélgetés keretén belül, valahogy egyedül maradok ezzel a hozzáállásommal. Egy barátnőm áll csak a dolgokhoz hasonlóképpen, mint én, a többiek rázzák a fejüket, és azt hajtogatják, hogy ez betegség, és ezt ki kell gyógyítani, milyen undorító, hogy tudom ezt elfogadni, stb. És, ha szóbakerül, hogy nekem meleg barátaim is vannak, akkor az arcukrafagy a mosoly. A szüleimnek szintén nem tetszik, hogy meleg férfi barátaim vannak. Pedig szerintem sokkal jobba a kapcsolatom velük, jobban eltudunk beszélgetni, mint a nő barátaimmal. Sokkal nyíltabban állnak sok dologhoz. Szóval nőkben és férfiakban is van homofób és elfogadó egyaránt. Nem hinném, hogy az arány annyira nagy mértékben különbözne. Szerintem egy inteligens ember nem foglalkozik a másik szexuális irányultságával. Ha megtudja, akkor elfogadja a tényt, és továbblép, nem törődik vele a kelleténél többet. Ha a heteroszexualitásról nem beszélünk ennyit, akkor a homoszexualitás miért olyan nagy dolog?
2015. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Tudod kivel elfogadóak? Aki jól néz ki

A jó kinézet alapfeltétel . Annak mindent elnéznek

Aki szarul néz ki azt meg b*szogatják élete végéig

2015. szept. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Én kedvelem a meleg embereket. Ugyanannyi joggal rendelkezhetnének. Támogatom a különböző ezzel foglalkozó szervezeteket, van felvonulásos pólóm :D Ez kicsit már betegesen hangzik, de nem az ><


15L

2015. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!