Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol lehetnek az ilyen emberek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetnek az ilyen emberek? Van aki szintén ezeket gondolja?

Figyelt kérdés
Szóval kifejteném mire gondolok. 26 éves vagyok, de ez annyira nem is fontos. Mindig is kivételesnek éreztem magamat olyan szempontból, hogy sosem voltam az a típus, aki folyamatosan csak szexel másokkal. Sőt én inkább az aszexualitás felé hajlottam régebben is. Néha elmentem ezekbe a meleg szaunákba, gondolván hogy biztosan lesz ott legalább 1 olyan ember (nekem bőven elég lett volna mindig is 1 igaz barát), akivel csak egy jót beszélgetünk. Hát sokkoló élmények voltak...tele hímringyókkal, beképzeltekkel, igénytelenekkel (az igénytelent nem szexuálisan igénytelennek értem, hanem külsőleg ), zsíros haj pl stb.).Persze egy ilyen helyre nyilván csak szex miatt megy valaki, de én megpróbáltam hátha lesz kivétel. Teljesen intelligens, tanult ember vagyok, 1 lány barátom van, de sokan mások is egyet szoktak érteni a véleményemmel: két kategóriába sorolom a melegeket. Vannak azok, akik tényleg mély érzelmekkel rendelkeznek, kedvesek, barátságosak, igényesek, intelligensek, nem a szex az első gondolatuk. Ők a melegek. Belőlük van...hát, kb 1 a millióból szerintem. A másik kategória, akik titkolóznak, hazudoznak, beképzeltek,össze vissza szexelnek, elhiszik hogy ők tényleg valakik, 6000 oldalon fent vannak. 9 a tízből tuti ilyen. Őket hívom b.ziknak. Kedvencem, amikor valaki naaagyon erősen leplezni próbálja és előadja a világnak, hogy mekkora hetero, ezért másokat, akik nem titkolják, kicsit nőiesebb viselkedésűek (nem transzik), mint én is pl., őket meg szemrebbenés nélkül alázza. I love that so much. :D Na már most...kérdés: egy ilyen világban, ahol még a melegek között is ítélkezések vannak, egymásra fúj mindenki, a b.zik vannak többségben, hogy lehet egy normális, meleg srácnak egy hasonlót találni? Nem komoly kapcsolatra értem, nem szexuális dolgokra értem, hanem egyszerűen csak egy értelmes beszélgetésre, sportolásra, együtt nevetésre, esetleg ottalvásra egymásnál (de semmi más, csak mint egy pizsiparti pl, csevely, evés, alvás), enni egy jót, együtt főzni,tanulni vagy tudom is én. Szóval értékes, léleknek jót tevő dolgokra gondolok. Aszexuális vagyok de sokszor nagyon jól esne egy ölelés például, de csak ennyi semmi több. Olyan reménytelennek tűnik, mert tudom hogy ezek az ismerkedős oldalak a hagyjuk is kategóriák. Nem tudom...ha keresem nem találom, ha nem keresem akkor meg nem fogom megtalálni ezt az embert. Szerintetek keressem, ne keressem, hagyjam mert ez csak álomvilág? :/

#meleg #értékes emberek
2021. ápr. 29. 14:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress.

Nem csak a millióból egy az, akit a leírt melegekhez sorolsz. Hidd el, hogy sokan vannak. Meg kell találni azt, aki számodra megfelelő. Ha nem keresed, akkor nem találod meg, és akkor nem lesz senkid, akihez odabújhatsz.

2021. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan vannak ilyenek, hidd el. De ezt már sokszor leirtuk neked (is) itt. De nagyon sokan nem vállalják fel magukat sem, nem nyitnak mások felé, és a másik, hatalmas gond, hogy nagyon minimális az esély rá, hogy mind a ketten annyira szimpatikusak legyetek egymásnak, hogy annyira bejőjjön a másik, hogy lehessen akár örökre is a másikkal....

Sajnom. 😕

2021. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1: igen, igazad lehet.


2: én most tettem fel elsőnek a kérdésem, lehet akkor volt hasonló már. Hát igen...:(

2021. ápr. 29. 15:19
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok intelligens férfi van. Gondolj például az orvosokra vagy az orvostanhallgatókra. Közöttük is vannak melegek, és van annyi intelligencia szintjük, hogy el lehessen beszélgetni velük, anélkül, hogy lealáznának.
2021. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

" 9 a tízből tuti ilyen."

Én is 10 százalékot írnék a normális rétegre.


Viszont ami nagyban hozzájárul, hogy ilyen világban élünk, az a homofóbia ami itthon van.

Mert hát ugye könnyebb valakivel összehozni azt a fél órás szextalit titokban, majd mindenki megy az útjára, mint felvállalni egy párkapcsolatot.

Sokan még magukat sem merik felvállalni, akkor majd a párjukat?

Írok neked privátot.

2021. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Keresd! Nincs értelme mást csinálni.
2021. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
4: bocsánat: attól, hogy valaki okos, tanult az nem azt jelenti, hogy intelligens is, sajnos tapasztaltam ilyet. És attól is függ, hogy érzelmi vagy értelmi intelligenciáról van szó.
2021. ápr. 29. 16:44
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon szokatlanak az igényei az aszexualitásod miatt, ezért halmozottan nehezített helyzetben vagy. Ha ilyen szokatlan vágyaid / elvárásaid vannak hogy romantikát akarsz de fizikai kapcsolatot nem, akkor extra kitartóan kell keresned és tűrnöd kell a sok visszautasítást / csalódást / rossz élményeket mert nagyon kevés az az ember aki megfelelő a számodra.
2021. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8: tehát a melegek között szokatlan, ha valaki szexuális kapcsolat helyett igazi, értelmiségi, minőségi dolgokra vágyik? Hát őőő...akkor ez csak jobban megerősíti amit eddig is sejtettem ebben a világgal kapcsolatban.
2021. ápr. 29. 17:39
 10/19 A kérdező kommentje:
*ezzel a világgal kapcsolatban bocsánat.
2021. ápr. 29. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!