Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, ti vágytok rá, szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti vágytok rá, szeretnétek gyereket?

Figyelt kérdés
Én bi vagyok inkább, de még sem érzem azt, hogy szeretnék gyereket.
2021. ápr. 30. 13:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én majd szeretnék, csak megkell hozzá találnom a megfelelő partnert. ;) Szüleim is támogatnának benne, szóval nincs akadály. De még ráér azért, viszont tervben van. :)


26/F

2021. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%

Nem szeretnék...nincs is olyan anyagi helyzetem, hogy majd később egyetemre stb tudjam küldeni, csak egy szenvedés lenne az élete.

Meg most barátnőm sincs szóval esélytelen...

2021. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék, akkor sem ha legális lenne a béranya vagy az örökbefogadás.
2021. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is bi vagyok, nem szeretnék. Tesómnak van egy csomó aranyos gyereke, tudok babázni.

Van párom már 6 éve, ő sem érzi úgy, hogy egy gyerek nekünk való.

2021. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Sajátot nem.

Örökbefogadás szóba jöhetett volna.

De mivel Viktor fia homoszexuális, így a családi viszályuk kihatott.....

2021. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy sokan megvetnek emiatt, de én szeretnék majd.

Viszont az korántsem biztos, hogy lesz. Mindenképp kellene hozzá egy stabil partner/élettárs/férj, aki szintén szeretne és az is, hogy megváltozzon az emberek véleménye.

Nem tenném ki annak a gyerekem, hogy csúfolják amiatt, mert két apja van.

Ha nyugatabra laknék, esetleg elköltöznék, ott igen, de itt, ilyen homofób társadalomban nem valószínű.

2021. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Én még nem vagyok benne biztos, hogy szeretnék. 20-as éveim elején vagyok, még semmi "szülői" érzés nincs bennem. Ha ez később sem fog változni akkor nem vállalnék gyereket. Ha majd lesznek, párom is lesz és máshol fogok lakni (ez jövőre bekövetkezik) akkor esetleg. De hogy béranya (tehát saját gyerek) vagy örökbefogadás útján azt nem tudom, még nem tudnék dönteni.
2021. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Én személy szerint nem szeretnék, de ettől függetlenül támogatom azokat akik igen.
2021. ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Én is nagyon szeretnék, de a #6-os jól leirta a gondokat. Meg ha össze is jönne valahogy, lenne is stabil társam, annyira félnék, hogy mit szólnának az emberek. Nem is attól, hogy nekem/nekünk, hanem a gyereknek. Bár, egy intézet sem leanyalom.
2021. máj. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%

1-es vagyok. Én úgy gondolkozom, hogy először is senkinek semmi köze hozzá. Másodszor nem tartozol beszámolónak senkinek. Szóval nem kell azt mondani, hogy két apja van (Magyarországról beszélek most). Azt is lehet mondani, hogy van anyukája, de elváltunk. Én nevelem és egy albérlőtársammal lakok most együtt, mert így olcsóbb és ennyi. Ha már annyira muszáj lenne valamit mondani, de nem tartozik senki beszámolóval a másiknak. :D Ez a elgrosszabb hozzá állás, hogy "ki mit gondol"? Kit érdekel? Egyébként meg egy gyerek sem hülye. Meglehet neki mondani, hogy mit ne mondjon pl az iskolába. Ehhez szokik hozzá, ettől nem lesz lelkisérült. Ez ugyanolyan, mintha a családban lenne pl egy cukorbeteg, ételallergiás, stb és ahhoz kell alkalmazkodni a gyereknek is. Ezt fogja megszokni, ez lesz neki a természetes. Ebből meg pl csak előnye származik, mert ha pl másoknál lenne, ahol hasonló problémák lennének, akkor könnyen tudná kezelni a helyzetet(esetleg leszarni), mert tapasztalt benne. A gyerek olyanná válik, mint amilyen környezete. Ha én most szorongást mutatnék ezügyben a gyereknek, akkor ő is szorongani fog. Ha lazán kezelem, akkor meg ő is lefogja szarni. Ennyi az egész.


Illetve nem kötelező Magyarországon letelepedni. :D Higgyétek el, hogy nagyon szívesen várnak kint is. 0 nyelvtudással is el lehet helyezkedni sok helyen. Aztán mindenki tudja magát fejleszteni, ha akarja. Aki meg legalább tud angolul középszinten, annak meg aranyélete lesz kint bárhol.

2021. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!