Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Miért utáljátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Miért utáljátok a Beatlest?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam, hogy a melegek azért nem szeretik a Beatlest, mert azok állandóan a lányokról énekelnek.

#zene #nők #Beatles #Lovely Rita #She Loves You
2021. máj. 6. 17:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt tegyük félre, hogy a kérdés mekkora baromság, de ha már Beatles:

Az első managerük mesélte, hogy a kezdeti időkben egy hamburgi szexbárban találta meg hajnalban Pault és Lenon-t, néhány travival és fiúval egyágyban...

2021. máj. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a trollkérdés?
2021. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. máj. 7. 12:31
 14/25 A kérdező kommentje:

Van, aki még a kétéves kisfiával is őket hallgatja.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__11130841-sz..

2021. máj. 7. 17:41
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg bolond...
2021. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%
Metallica, Rammstein, Rob Zombie, Marilyn Manson(habár elvileg pán de nem vagyok biztos benne), Michael Jackson, stb., mind imádom őket és heterok. Attól még hogy homokos vagyok, az nem azt jelenti hogy csak lmbt előadókat meg erről szóló dalokat hallgathatok. Tényleg megszaporodtak a hülye kérdések és válaszok. Noname Jóskától megtudtuk, hogy azért változtunk meleggé mert megerőszakoltak, de vissza lehet változni csak "eltitkója a homolobbi", rühelljük a nőket, pszichopaták is vagyunk, most már a Beatlest is utáljuk. Mi lesz a következő, nem eszünk corn flakest mert a kitalálója William Kellog hetero szexuális elvonóra használta eredetileg mert nem volt benne cukor? :D Eskü, kreatívabbak az itteni kérdések mint a Wattpad történetek.
2021. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
... én pedig meghallgatom a The Fool On The Hill-t! (Ooopsz, akkor én nem lehetek már meleg??? :)
2021. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
27%
Mert hülyék
2021. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
84%
Azért, mert azok állandóan lányokat pusziltak.
2021. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
23%
Mert a melegek csak a Queent hallgatják
2021. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!