Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valaki már szexelt körülmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki már szexelt körülmetélt fiúval, ők lassabban sülnek el?

Figyelt kérdés
Akár orálra, akár análra gondolok.

2021. máj. 7. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt aki 2 perc után elsült és volt aki 1 óra múlva is alig tudott elmenni annyira érzéketlen volt a makkja. Szerintem ez az adott személytől függ.
2021. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Nem a makktól, vagy f*sztól mész el 1-es. Ez csak a prosztatától függ. Ha kellően van izgatva, akkor elmegy az illető. Ha nem, akkor nem. F*szrántásnál is a prosztatád izgatod, nem a "farkad". Ezek tévhitek. Ha nem lenne farkunk, akkor is éreznénk ugyanazt a kellemes érzést, mert az orgazmus érzet az a prosztatában történik, nem pedig a farokban.


Szóval semmi köze ahhoz, hogy körülmetélt, vagy sem. Mentálisan is ott kell egyébként lenni. Az ugyanannyira fontos. Nyugodtnak lenni, nem ráfeszülni és élvezni a jelen helyzetet.

2021. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Ezt az égbekiáltó baromságot amit a kettes írt, fantasztikus. Imádom ezt az oldalt.
2021. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

Ti nem jártatok biológia órára, vagy mi? :D Ezt egy középiskolás is tudja, vagy legalábbis nekünk már akkor megtanították. Nem értem a lepontozást, de ti tudjátok. Ha már homik vagytok, akkor szerintem az a minimum, hogy tisztában vagytok a saját anatómiátokkal, ha már úgy is az jön be. Amikor benyomja valaki az álló farkát, akkor is van egy kellemes érzés, gondolom mindenki tudja, hogy mire gondolok. Akkor is a prosztatát nyomjátok. Mert ott van a prosztata...



"A prosztata termeli és tárolja az enyhén lúgos kémhatású (7,29 pH-értékű) prosztataváladékot, mely az ejakuláció során távozó ondónak kb. 20%-át adja. A prosztata váladéka elősegíti a hímivarsejtek (spermium) mozgását, emellett a lúgos kémhatású áttetsző színű váladék segít semlegesíteni a női hüvely savas kémhatású közegét, ezzel biztosítja a hímivarsejtek (spermiumok) életképességét. A prosztata simaizomzata szerepet játszik az ejakuláció alatt távozó ondó kilövellésében. A prosztata felszínét borító idegvégződések a prosztata összehúzódása alatt bekövetkező stimulációja hozzájárul az ejakulációt kísérő kéjérzethez (orgazmus). A herék műtéti eltávolítását (orchiectomia) követően a szexuális vágy mértékének lecsökkenése ellenére a prosztata változatlanul működőképes marad. Orgazmus esetén ugyanúgy elzárja a húgycsövet, azonban csak a maga által termelt váladékot lövelli ki magából, aminek a szaga kevésbé markáns és színe átlátszó."

2021. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Úgyhogy nekem inkább az a gáz, hogy valaki ezt baromságnak tekinti. Én szégyellném, hogy ilyen alap dolgot nem tudok, nemhogy ilyet írjak, hogy égbekiáltó baromság. :D Atya ég. Szerintem ez annyira alap dolog, mint a betűket ismerni. Bár lehet, hogy én beücsölöm túl az embereket, aztán meg lóf*szt nem tudnak valójában.
2021. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
4-5 A koncentrációs táborokban így vettek sperma mintát a nácik a zsidó raboktól, az emberkísérleteik részeként, hogy feldugtak valamit a rabok seggébe és élvezési kényszerük támadt a prosztata ingerlése miatt. Hiába nem akarták, hiába voltak heterók, hiába voltak nagy fájdalmaik, akkor is elélveztek tőle akaratuk ellenére is.
2021. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Semmi összefüggés a metélt v. nem metélt között, mert a durranás fejben dől el.
2021. máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
úú, hát csináltak ők jó sok mindent. :D Pszichológia kisérletektől kezdve, sok mindent. Oroszok a hadifoglyokat hipnotizálták(agymosás), hogy melegük van a -40,-50 fokban. Elkezdtek levetkőzni és megfagytak. Ez egyrészt számomra nagyon érdekes is, de félelmetes is. Az agyunk is csak egy szerv és durva belegondolni, hogy létezik az agymosás. És már 100 évvel ezelőtt is megtudták tenni. Ezt most a hipnoterapeuták teszik kellő figyelemmel mentális beteg embereknél, de azért veszélyes is. Ha belegondolsz, akkor durva is. Emlékeket meghamisítani és újakat a helyére tenni. Elég durva.
2021. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
2-es akkor tanulj meg szöveget értelmezni.
2021. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%

"Volt aki 2 perc után elsült és volt aki 1 óra múlva is alig tudott elmenni annyira érzéketlen volt a makkja. Szerintem ez az adott személytől függ."


A makk nem befolyásolja az orgazmust. Nem azért sült el lassabban, mert érzéketlen a makkja. Remélem, hogy innentől kezdve érthető, amit írtam. Nem én nem tudok értelmezni egy mondatot, hanem ezek szerint e. Teljesen mindegy, hogy sértődésből és hisztiből megy a lepontozás. Ki, mint vet, úgy arat. Az, hogy valaki tanulatlan, az az ő szegénységi bizonyítványa. 1 másodpercbe kerül beírni a google-be, hogy orgazmus, és máris felvilágosult leszel. Ennyi az egész.

2021. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!