Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a bajuk a melegeknek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajuk a melegeknek a szakállas srácokkal?

Figyelt kérdés

Már többször is kifejezetten amiatt dobtak, mert szakállam van. Amúgy rá hasonlítok, (magam és mások szerint is) és lehet, hogy vannak nálam jóképűbb férfiak, de az én fogalmaim szerint azért ő sem rossz pasi.

https://www.youtube.com/watch?v=DBK6LfGR4a8

https://www.youtube.com/watch?v=gGnP7biqG0Y


A nők szerint jóképű vagyok, többször is mondták már ismerőseim. Nem értem a dolgot.



2021. máj. 8. 01:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszi :)
2021. máj. 8. 11:26
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elegé cuki a srác, igaz hozzám már öregebb, de ha annyi idős lennék mint ő szívesen ismerkednék vele mert tényleg helyes.
2021. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem a fidesz EP parlamenti képviseletén érdeklődj. Vagy a kiskirálynál.. itt helyben..
2021. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom velük. Jó érzés, amikor érzem a borostát vagy szakállat, miközben kinyalnak.

19f

2021. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten bejönnek a szakállas FÉRFIAK. Mondjuk én azt szeretem, ha mindenhol szőrös és kivagyok attól, hogy majdnem mindenki borotválja a farkát.

De emiatt nem dobnék senkit, ott valami más gond lehet. (Például nem írtad, hogy hány éves vagy és akik dobtak milyen korúak. Simán lehet, hogy csak komolytalanok.)


A Gesztesi Máté nekem valahogy egyáltalán nem jön be. Cuki kölyök feje van, meg a teste se rossz, de nekem valahogy nem elég férfias.

2021. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

*15/15


28/un f

2021. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!