Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a bajuk a melegeknek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajuk a melegeknek a szakállas srácokkal?

Figyelt kérdés

Már többször is kifejezetten amiatt dobtak, mert szakállam van. Amúgy rá hasonlítok, (magam és mások szerint is) és lehet, hogy vannak nálam jóképűbb férfiak, de az én fogalmaim szerint azért ő sem rossz pasi.

https://www.youtube.com/watch?v=DBK6LfGR4a8

https://www.youtube.com/watch?v=gGnP7biqG0Y


A nők szerint jóképű vagyok, többször is mondták már ismerőseim. Nem értem a dolgot.



2021. máj. 8. 01:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyáltalán beképzelt, nem tartom jó pasinak magam, de nem tartom rossznak sem, a magamhoz hasonló srácok nekem legalábbis tetszenek.
2021. máj. 8. 01:11
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez szerintem ízlés kérdése. Bár én biszex vagyok, de bejön, ha a másik srácon erősebb borosta van. Az ilyen 2 centis meg hosszabb szakáll már nem jön be.
2021. máj. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
A legtöbb látens pedo, a sima kell nekik.
2021. máj. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"melegeknek"


Melyik felüknek? Mert az egyik fele NEM vonzódik a férfiassághoz, mint megjelenés, hajviselet, öltözködés, kisugárzás, viselkedés. Épp annyira taszítja őket a szőr, mint akármelyik heteró férfit. Nekik csak alakzatilag kell, hogy fiú legyen, mert arra a testformára izgulnak a homokóra helyett. De nem az efféle "férfiaskodásra".


A másik felüket viszont nem látom, hogy taszítaná. Ha annyira taszítaná őket, már rég visszaszorult volna a melegek körében a szakállaskodás. De nem. Úgyhogy hajrá, próbálkozzál még, sikkerrel fogsz járni, csak ne a fentebbi hányaddal kísérletezz, mert azoknál kiárt.

2021. máj. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a szőrösebb pasik tetszenek jó ha mindenhol szőrös. Jó lenne ha írna rám egy priviben
2021. máj. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

5

Ezt megfigyeltem már, hogy sokkal több meleg gerjed a pasikon a dús nemi szőrre, mint heteró lány.

2021. máj. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ez a pasi kimondottan bejön.
2021. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Van aki a szőrös farokra mond nemet más meg imádja. Nem kell ezzel foglalkozni. Mindenkinek van piaca...
2021. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

3. Nem pedo, hanem én pl biszex vagyok és a nőkön is szeretem, hogy olyan puha az arcuk, nincs ott semmi szőr. Ugyanezt szeretem a férfiakon is. Szóval akkor nem látens pedo, hanem már inkább látens heteró, bár ez is majdnem akkora hülyeség, mint amit te mondtál.


Nem tudom van-e itt még biszex/heteró, vagy bárki aki smárolt valaha nővel. A nőknek nagyon puha, finom arcbőrük van (általában). Jó ugyanazt érezni egy férfinál is.

2021. máj. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek a szakállkás pasik.egy valami nem....a Télapó szakáll.A kb akkora mint ami a videón van az bejön.kifejezetten a férfias pasik jönnek be.
2021. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!