Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet tapogatózni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tapogatózni valakinél, hogy esetleg meleg e? (Több lent)

Figyelt kérdés

Szóval az osztályomban 4en vagyunk fiúk, a többi lány. Az egyik fiú eléggé tetszik, de nem tudom hogy meleg e. Annyira nem vagyok jóban vele (rosszban sem, egyszerűen csak nem nagyon beszélünk).

Néha szoktunk dumálni pl a buszmegben, mert akkor nincsen ott a más. És alapból nagyon normális srácnak tűnik, meg jófejnek, de amikor ott van a másik 2 srác, mintha teljesen más ember lenne. Nem tudom mi miatt, lehet hogy így próbál beilleszkedni, de ilyenkor kissé idétlennek látjuk mi többiek úgy az egész csapatot. Na de emiatt nem tudom hogy mi lehet a helyzet, mert tényleg nagyon normális amikor ketten vagyunk. Ha meg nincs ott a többi és én meg a barátaimmal beszélek, akkor eléggé csöndes. És igazából semmi konkrét jel nincs arra, hogy meleg lenne, inkább csak megérzés, bár lehet azért van ez a megérzésem, mert tetszik nekem :D

Szóval esetleg valakinek van valami ötlete, hogy hogyan lehetne megállapítani, hogy mi a helyzet? Nem szeretnék konkrétan rákérdezni, mert visszafele is elsülhet attól félek.

Egyébként legalább az osztály fele tudja, hogy én meleg vagyok, nem is titkolom, de nem hiszem hogy ők hallották volna, mert azért nem is kürtölöm világgá, meg nem is hiszem hogy sütne rólam xd. Bár nállunk elég gyakori az lmbt tag művészeti iskolában.

Sajnálom ha kicsit összeszedetlen, gyorsan írtam, de remélem minden érthető.

18f



2021. máj. 10. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Kellesz <3
2021. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy nekem az volt talán az ötletem, hogy szervezünk egy pincebulit, meghívjuk, aztán ott lehet kiderül, lehet nem. Csak attól tartok, hogyha őt meghívjuk, akkor a másik 2t is meg kéne. Akkor meg ugyan ott lennék.
2021. máj. 10. 15:18
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha már az osztály fele tudja, akkor a többi is. Hidd el. Amit egyszer elmondasz egy társaságban, az terjed, mint a betegség. PL: Egy hetero fiú társaságban ha elmondod valakinek, hogy az vagy és azt figyeled meg az idő múlásával, ha még keresnek, hogy kevesebb a b*zi vicc, akkor már a többi is tudja. Ezek általában így szoktak történni.


Minden ember olyan, mint amilyen a környezete. Legtöbb ember társaságban más, mint pl négyszemközt. Én is más vagyok azzal, akit pl gyerekkorom óta ismerek és kedvelek, mint akit 1-2 éve ismerek csak. Ahogyan más vagyok én is másokkal négyszemköz sokszor, mint pl egy társaságban. Te is ilye vagy, csak erre nem figyelsz fel.

2021. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 ha nem tudsz érdemi választ hozzátenni a témához, akkor ne válaszolj. Kíváncsi lennék hogy mit keres egy homofób egy homoszexuális kategóriában :D
2021. máj. 10. 15:20
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem rossz ötlet az, bár egyszerűbb lenne őszintének lenni. Ha nem, hát nem.
2021. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
megkérdezed
2021. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4# Épp ezaz, hogy amikor egybe vannak megy a buz1zás meg minden (nem sértésből és nem is rám félreértés ne essék) csak pl ilyen viccelődések “hogyha ezt nem dobod be buz1 vagy” stb, és ilyen állandóan megy, bár nem különösebben izgat, ha tudják rólam ha nem. És lehet hogy ha valki tudja az osztályban mindenki, de ők 3an nem is igazán beszélnek mással az osztályból.
2021. máj. 10. 15:25
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Én is benne voltam mindig hetero fiú társaságokban, ott is mindig ment a b*zis viccek elsütése. Bár engem már egy idő után nem érdekelt. Mit bánom én, hogy mit gondolnak a melegekről. Ez csak ilyen sztereotipizálás. Pofámba úgysem mernék mondani. :D Ha meg igen, akkor visszaadom kamatostul. Ha verekedés törne ki, akkor meg megvédem magam. :D Bár ilyen sosem volt, meg úgysem lenne. Csak mindenkinek nagy a szája.
2021. máj. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Amikor elhangzik a mondat, "ha nem dobod be, buz i vagy" és ő is ott van, fordulj el 45 fokkal, és dobd a sarokba, ahol épp senki nincs, igy boztos lehetsz benne hogy ő is tudni fogja mi a helyzet, fugyeld utánna a reakcióit.
2021. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Inkább egymás között használnak ilyen kifejezéseket kosarazás közben, meg ilyesminél. Én csak így meghallom :D
2021. máj. 10. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!