Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyeseket miért zavarja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseket miért zavarja a melegházasság?

Figyelt kérdés
Szerintem ettől semmivel sem lenne rosszabb itthon az élet!

2021. máj. 10. 18:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem sokakat inkább az zavar, hogy házasságnak akarják nevezni. Ezt pedig valahol azért megértem.
2021. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Mert a házasság intézményét férfi és nő részére találták ki.Ez így helyes.
2021. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
86%
Egyeseket azért zavarja a melegházasság, mert zavarja a melegség. A házasodás az egy jog, és minél kevesebb joguk van a melegnek, annál jobb a homofóboknak.
2021. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Polgári esküvőn szerintem ezzel nem lenne akkora gond. Mármint jobban leszarnák, mint mondjuk egy templomi esküvőt.


Egyébként meg nem kell másokkal foglalkozni. Külfölre is ki lehet menni házasodni, ha szeretnének. Az alpári, buta népet pedig le kell tojni nagy ívben. Mindig kell valamit találni, amit lehet utálni. Addig sem kell foglalkozni a saját problémájukkal.


Jól jegyezd meg, hogy az az ember aki másokkal foglalkozik bármilyen téren(hogyan öltözködik, mit csinál, mit mond), annak saját magával van a legnagyobb gondja. (pénztelenség,"csúnyaság",magány,stb...) Szóval ne törődj ezzel kérdező. Nemsok értelme van. Egy mentális beteg társadalmi csoportot(magyar társadalom) elég nehéz megváltoztatni. Majd egy 100-200 év múlva ez már nem lesz téma nálunk sem.

2021. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Egyrészt, sokak fejében az él (részben a tudatos politikai kommunikáció, részben a média miatt), hogy a melegek dugnak akivel csak tudnak és bőrtangában szaladoznak az utcán, romlottak és erkölcstelenek. A házasság pedig egy konzervatív intézmény, ahol két ember örök hűséget fogad egymásnak. Ez a két kép nehezen fér meg egymás mellett, ez tény. Az már kevésbé, hogy a melegek többsége nem ilyen könnyűveru, magamutogato, csak épp annyira, mint a heterok,ezzel a képpel viszont simán osszeegyeztetheto a házasság is. Politikai akarat ez is, mint ahogy sok más is
2021. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ebben is van igazság 5-s. Politikában szándékosan keresnek utálni való dolgokat(ha nem épp a homoszexuálisokat, akkor mást), ezeket felnagyívtják, hogy addig is elvonják a figyelmet a sumákolásokról(lopás, stb). Média meg nagyon alkalmas a mai világban minden hülyeség elterjesztésére. :D Csak azt nem értem, hogy miért hisznek el mindent az emberek. Józan paraszti ésszel át lehet látni a hülyeségen és a hazugságokon.
2021. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, talán sokan nem találkoztak meg ezzel és azt hiszik, ez az általános, de igazából ez is tipp
2021. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5%

#4, tudod kit nevezzél mentálisan beteg társadalomnak, ha ilyen véleménnyel vagy a saját hazád iránt, akkor húzás külföldre, nemkell itt szennyezned a levegőt

olyan vicces, hogy azt hiszed, aki ellenzi a meleg házasságot az legalja ember, képzeld sokan ellene vannak, nemcsak a kocsma vagányok, tanult, inteligens ember is azt mondaná rá, hogy nem normális, ja és még mielőtt megpróbálnál beszólni, van barátnőm, szóval nemvagyok magányos, pénzem van, mert gyerek korom óta dolgozok, ha azt akarod, hogy a melegség elfogadott legyen itthon, akkor elsősorban nem kéne köpködni mindenkire, aki esetleg máshogy nézi a világot, mint te, erről ennyit, hiába várod a csodát mástól, ha te egyből ledegradálsz mindenkit

2021. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
amúgy meg nekem semmi gondom nem lenne vele, ha nem csinálnának belőle ekkora hisztit, mert már kezd unalmas lenni, #8 voltam
2021. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Ez a "hazád" téma is unalmas, de nagyon. Minden ember egymás rokona genetikailag. Tehát hiába utálnád(kihangsúlyozom, hogy "NÁD", nehogy megint magadra vegyed) a feketéket, homikat, más ország embereit, azok is a rokonaid, ha tetszik, ha nem. :D


Figyelj, nekem nem kell bizonygatnod, hogy barátnőd van. Kit érdekel? Meg én szerinted rád mondtam, hogy mentális beteg vagy? :D Ismered a mondást, nem? Kinek nem inge, ne vegye magára. Mivel úgy érzed, hogy ez sért, ebből látszik, hogy probléma van a gondolkodásoddal. Szóval beleesel a saját csapdádba és ezzel mutatod ki a komplexusaidat. Nincs sok élettapasztalatod az emberek terén, de majd tanulsz. Jobb esetben....

Én nem köpködök, hanem tényeket közlök. Ha nekem nem hiszel, akkor nézz utána statisztikáknak Magyarország mentális egészségéről. Magyaroszágon naponta a végleges öngyilkosságok száma minimum 6. Van olyan ország, ahol 0% az öngyilkosság. Toplistásak vagyunk ám mentális betegségekben. ;) Kérdezz meg nyugodtan pszichológust, vagy pszichiátert. Itt egyedül te hisztiztél és támadtál, nem pedig mások. :D Olvasd el újra a hozzászólásokat és rájössz, hogy nem a többi hozzászólóval van a probléma.


Az is egyébként egy tény, hogy a magyar ember nem bírja elviselni az őszinteséget. Tehát, ha szemedbe kimondják a valóságot, akkor jön a támadás és a hisztéria rohamok. Javaslom, hogy látogass nyugatra és több másik helyre. Ott ilyen begyepesedett, búvalb*szott pofájú embereket nem fogsz látni az utcán. Tapasztalni kell és máris átlátod jobban a társadalmakat. A miénket is, mert azt látom, hogy csukott szemmel jársz.

2021. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!