Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kíváncsiságból kérdem azoktól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsiságból kérdem azoktól, akik ellenzik Magyarországon a melegházasságot, miért teszik? Az a válasz nem elfogadott, hogy "nem természetes", hisz a WHO kijelentette, hogy nem számít mentális betegségnek. Nyugodtan írjátok ide őszintén.

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 15:59
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes, ahogy a kérdést feltetted.

Egyrészt azt írod, hogy kíváncsiságból kérdezed, a következő mondatodban pedig megmondod, hogy mely válasz nem elfogadható.

Mi van, ha WHO ide vagy oda, nekem ez még mindig nem természetes?

2019. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%

Egyetértek az előttem válaszolóval. Szerintem mindenkinek megvan a joga a véleményalkotásra, egészen addig, amíg másokat nem akadályoz a jogaiban.

Itt jön képbe a melegházasság. Ahogy én látom, mindenkinek joga kell lennie összekötni az életét azzal, akit szeret, méghozzá feltétel nélkül.

Viszont, az aki rosszalja az egészet, ugyanúgy alkothat véleményt, és rosszalhatja.

Egyébként eleg vagyok, mielőtt valaki le akarna homofóbozni valami különös indíttatásból...

2019. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
14%

Isten, haza,család!

Én elfogadom, hogy vannak, azt is, hogy együtt élnek, de ne kelljen már megházasodni és azért tüntetni, az nem család, a család az anya,apa, gyerekek!

Hasonlóképpen fordul a belem, mikor valaki a házi kedvencét gyereke szinten kezeli...

Megjegyzem, nyakunkon a klímaválság és egy környezetvédelmi tüntetésen nincsenek annyian, mint a bohócfesztiválon!

Egy hetero egyedülálló fickó nem mer leszólítani az utcán egy nőt, becsületes szándékokkal, de a melegek ordibálhatnak az utcán... Nem fura?

Kéretik nem lepontozni, hisz a kérdező felhatalmazott!

Most elválik mennyi meleg van az oldalon! :D

2019. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
12%

Kit érdekel mit mond a WHO, ki “ő„ mindenható?

Ha holnap azt mondják hogy az animal szex oké, akkor ezentül majd állattal is lehet házasodni?

A természet teremtett két nemet, a férfit és a nőt, nem mást!

Csak a csicska humanoid az istent akar játszani!

2019. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
96%

Megintcsak igaza van a 3.-nak, egy pont kivételével.

A házasság alatt nem egyházi házasságot kell érteni. Arról van szó, hogyha például egy meleg pár egyik tagja súlyos beteg, halálán van, akkor magyarországon nem engedhetik be hozzás a kórházban, mert nem rokon, vagy közeli hozzátartozó. EZ szerintem nem etikus.

A vagyoni közösség is fontos tényező.

A pride-ot pedig sajna nagyon sokan félreértik, főleg azok közül, akik részt vesznek rajta...

2019. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

A WHO nem a mindenható, de amíg nem lettkijelentve, h a női hisztéria humbug, addig lobotómiát hajtottak végre nagyon sok nőn... Ha nem tudod mi az, a google a barátod

Ugyanerről van szó a melegeknél is. A WHO kijelentette h nem betegség, mert undorító módszerekkel próbálták "meggyógyítani"

2019. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
0%

#5:

Aláírom, ha valami sajnálatos ok miatt kell a házasság, de úgy gondolom azért kevés haldokló meleg van, akinek nem toleráns a kezelőorvosa. Az anyagit pedig egy jogász is megoldja,sok nő+férfi él együtt közös kasszán, papír nélkül...

Mondom, én kettő dolgot nem értek, minek a tüntetés és érte, és miért nincs szerelem, boldogság, béke a papír nélkül...

2019. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon sokan manapság “divatból„ lesznek azok, mert olyan “menô„ ha seggbe durrantatom magam!
2019. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
98%

A pride az általános emberi jogokról kellene h szóljon, nem a bohócok felvonulásáról.

Mit szólnál hozzá, ha vki máról holnapra azt monaná neked, h nem veheted el a párodat, mert az ördögtől való lenne.

Arról nem is beszélve, h a házasság maga egy emberfüggő kérdés, és vannak olyan férfiak is akik majd meghalnak h az oltás elé állhassanak, nem is beszélve a leszbikus nőkről

2019. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
3%
Ember!!! Még egy àllat se keresi a saját nemét!Láttál te valaha az életben 2 Kant összeragadva a természetben?????
2019. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!