Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg közösség melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg közösség melyik politikai párttal szimpatizál?

Figyelt kérdés
Mármint Magyarországon. A melegek többsége momentumos?
2021. máj. 11. 22:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk fura olvasni, hogy ennyire úgymond önmaguk ellen vannak némelyik párttal.
2021. máj. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%

Te jóságos ég HOGY? (és most lepontozhattok, ha jól esik), de mégis HOGYAN lehet melegként a Fideszre vagy a Mi Hazánkra szavazni? Hát baszki ez tisztára olyan, mintha a második világháborúban a zsidók Hitlert támogatták volna, vagy ha a fekete emberek a kkk-t, vagy nemtom még milyen szélsőséges példákat lehetne felhozni, de ez számomra annyira összeférhetetlen és felháborító, hogy muszáj véleméynt nyílvánítanom... xd

Szóval, mielőtt még azt eldöntenétek, hogy milyen párt szimpatizánsai vagytok, érdemes utánnanézni a munkásságuknak...

Például A mi Tanyánkos Túró Tortánk hogy lépett be a köztudatba? Mesekönyvet darált, merthogy volt benne néhány nem heteronormatív story, ezzel megvédve a társadalmat a "b*zipropagandától". Mi volt erre Orbán királyunk reakciója? "Hagyják békén a gyerekeinket!" Mégis ezzel hogy a búbánatba bántanánk őket?? A másik meg, hogy pár hete a Mi Hazánk megkísérelte a Pride bojkottálását (szerencsére sikertelenül), valamint még 2019-ben Love is Love-os Coca-Cola reklámot tették tönkre, illetve 2020-ban meleg zászlót téptek össze, majd égettek el. Akkor az édes drága lassan már inkább szélsőjobbos Fityesz kormány az utóbbi időben előszeretettel élt vissza a rendkívüli jogrend alkalmazásával, valamint olyan alaptörvénymódosításokat iktatott be, melyek már Európa más politikusai szerint is ellehetetlenítik a magyar LMBTQ tagok jogi egyenlőségét. Egyébként eddig "csak" a transzneműek nemváltoztatásában, és az örökbefogadáson szigorítottak, de már több helyről hallottam, hogy újabb szigorításokat terveznek, amelyek többekközött a bejegyzett élettársi kapcsolat jogának elvételét fogják tartalmazni. És akkor ezek után melegként mégis hogyan szavazzak ilyen pártokra?

Igen, bevallom Magyarországon harmatgyenge az ellenzék, és én sem látok egy potenciális ellenfelet a Fidesszel szemben. Viszont az 100%, hogy én az Ellenzéki Összefogásra fogok szavazni. Azt még nem tudom, hogy az előválasztáson kit tartanék méltó jelöltnek, ott is valőszínűleg a legkisebb rosszat kell választanom, de ennél a már lassan diktatórikusan kormányzó pártnál (nem hiába köszöntötte úgy Orbánt Jean-Claud Juncker, hogy "Hello, Dictator") szinte bárki jobb lenne...

2021. máj. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
95%

Azokat a válaszokat egy és ugyanaz írta. Csak egy troll. Nem kell mindent elhinni. Látszik a pontozásán, hogy egy és ugyanaz a személy.


Én mementumos vagyok, mert szeretném a nyugati mentalitást én is érezni otthon. Ennek nincs köze a melegséghez, de én is már megtapasztaltam más ország mentalitásait és kultúráit. A miénk az egy fertő, amit meg kell változtatni nagyon sürgősen.

2021. máj. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
20%
Én is Fideszes vagyok,de a Momentumal is rokonszenvezek..12-es kérdező,ha nem csak 444.hu olvasol akkor talán le fog esni hogy nekünk melegeknek 2010 előtt sokkal de sokkal rosszabb volt mint most..Amúgy a Momentumra csak azért nem szavaznék mert a Jobbikkal összeállt..Na ők tenyleg homofób nácik..Amúgy a baloldali ismerőseim többsége jobban utálja a melegemet mint a jobboldaliak..Az MSZP-s rokon pl.fel is kötné őket..A fiatalabb generáció nyitottab..
2021. máj. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
18%
Én Momentum,de a előttem szólónak abban igaza van hogy le fogom köpni a kezem amikor a szavazó lapom leadom a Fidesz ellen mert a Momentum összeállt a Jobbikkal..Remélem az én valasztó körzetemben nem Jobbikos jelölt lesz mert akkor +1szavazat a kutyáknak..
2021. máj. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
10%
Sziasztok én még nem döntöttem el de vagy Momentum vagy Fidesz.Teljesen kizártam azt hogy meleg vagyok.Közgazdász szemmel nézem..29F
2021. máj. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
88%
Én DK..Alig várom hogy a beleit kitaposhassam pár jobboldali patkánynak..
2021. máj. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
11%
Fidesz 41F
2021. máj. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
73%
Dk-s vagyok, Dobrev nagyon szimpatikus, max még a jobbikkal szimpatizálok
2021. máj. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó:A Jobbikkal??A nácikkal?Olvasd el Jakab Péter 7 évvel ezelőtti beszédei..A DK jó.
2021. máj. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!