Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon nehéz dolgom lesz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz dolgom lesz, ha olyan, kifejezetten vékony fiatal passzív srácot szeretnék, akit nem vonz az anális szex?

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 03:33
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem nehéz.Sokan csak szopni szeretnek.
2021. máj. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtaláltad, szólj. Ugyanezt keresem :D
2021. máj. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1%

Én megtaláltam. Bár ő aszex, mindig megengedi, hogy betegyem neki. Aranyos nagyon, bár inkább kapcsolatra vágyik.

19f

2021. máj. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg aszex lenne nem engedné...
2021. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak kamuzik 😂

(3-as vagyok)

2021. máj. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van olyan haverom aki csak szopni szeret. Nem is akarja hogy dugjam. Őt az elégíti ki hogy sokáig szopja a farkam. És én hagyom :)
2021. máj. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is csak az vonz, hogy szopjak

(20 éves passzív vagyok, aki gondolja írhat)

2021. máj. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"A bottom, magyar nyelvben passzív fél az anális szex során örömszerzés céljából a végbelébe fogadja partnere hímvesszőjét."


"A side (magyar nyelvű megfelelője még nincs) a homoszexuális zsargonban olyan személy, aki se nem top, se nem bottom. A "side" melegek nem vesznek részt anális szexben. Az általuk - anális szex helyett - gyakorolt szexuális tevékenységek: közös/kölcsönös maszturbáció, orális szex, frot (a pénisz péniszhez dörgölése), interfemorális/intercrurális szex (a pénisznek a partner gyengéden összeszorított combjai közé dörgölése), intergluteális szex (a pénisznek a partner farpofái közti réshez dörgölése)."


Szerintem te a passzív helyet a szubmisszívet, vagy femboyt vagy valami mást akartál ezzel mondani. A passzívat arra használjuk, aki az aktus során befogadja a péniszt. Ha nem beszélünk anális szexről, nem akarsz anális szexet akkor ne használd a passzív szót meg az aktív szót nert teljesen felesleges. Attól nem lesz passzív, hogy leszop téged. Értelmetlen a szóhasználat. Olyan mintha azt írtad volna, hogy olyan bankrablót keresel aki nem rabol bankot, vagy olyan bolti eladót, aki csak kipakolja hátul a dobozokat (mert az úgy már se nem bankrabló, se nem eladó, érted).

Ezt így ne használd.

2021. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%

Nameg powerbottomról hallottatok már? attól, hogy valaki a passzív részt szereti az anális szexben nem lesz mindjárt alárendelődő, feminim

Ne rakosgassuk már magunkat ilyen hamis kategóriákba.

2021. máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz a fejtágítót, 8-as. Akkor most már tudom, hogy side vagyok, és side-ot keresek.
2021. máj. 13. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!