Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok! Milyen volt először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok! Milyen volt először egy gangbangban lenni egyedüli passzívként?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, mikor nem sima hármas volt, hanem voltatok 4-en minimum, és egyedül voltatok passzívak. (Azt most nem veszem passzívságnak, hogy az éppen nem dugó aktívak egymásnak verik, szopják kicsit egymást. A lényeg, hogy dugva csak ti voltatok.)

Hányan voltatok? Előtte "hangolódtatok" hármassal vagy rögtön a "sima" szex után egyből ment sok aktívval is? Milyen élmény volt?



2021. máj. 12. 11:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Azért érdekel, mert attól, hogy valaki "elbír" egy vagy két aktív férfival, ki tudja őket elégíteni, nem jelenti azt, hogy 5-6 kanos pasit is bír... és az mondjuk elég ciki, ha ott vannak álló farokkal, és a passzív kettő után már nem bírja. Ilyenkor mi van? Bele lehet ebbe jönni gyakorlással? (Pl hármasozások, aztán négy, aztán öt stb) Tapasztalatok? Illetve a fenti kérdések.

Köszi!

2021. máj. 12. 13:52
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan mint amire számítottam.

Összeségében jó volt, de nem bántam hogy vége.

6 aktivval voltam

2021. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de kicsit ki tudnád fejteni?
2021. máj. 12. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

5 aktivval voltam rosszabb volt mint amire számítottam de ennek ellenére kipróbálnám újra

2021. máj. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek, de kicsit ezt kifejtenétek, hogy "összességében jó, de nem erre számítottam", "rosszabb volt, de kipróbálnám újra"? Azért nagyon izgatna, hogy mi/hogyan történt 5-6 aktív és egyetlen passzív között. Nyilván nem percről percre, nektek sincs időtök minden mozzanatot leírni, de úgy nagyjából hogy zajlott, milyen volt? Ennél egy kicsit bővebben :D

Köszi

2021. máj. 13. 10:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam több alkalommal négyesben, amikor mindhárman megdugtak. Az egyik pasinak volt nagyobb farka. Én nagyon élveztem, ahogy mindenki végigment rajtam.
2021. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hármasban vettem részt passzívként, amíg az egyik dugott a másikat szoptam, szerintem még egy aktív fél simán jöhetett volna. :) nekem nagyon tetszett, bármikor benne lennék újra!
2021. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok hat elég fárasztó egyrészt a popsid is elfárad ennyi után mert ez kb 2-2,5 óra folyamatos popsi dugás volt. El is fáradt picit ki is sebesedett. Szám dettó nagyon elfáradt.mert minimum egy de inkább 2 farok volt benne. Mindenki az arcomra élvezett ha újra próbálnám akkor annyin valtoztatnék h gumi nélkül mert akkor az aktív is érzi ha fogy a sikositó no meg jó lehet ha ennyien belém lőnek
2021. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kisördög1 ***** válasza:
100%
Olyan volt már hogy 6 farkat szoptam, de a popsimba nem mentek ennyien egyszerre.A fantáziám nagyon mozgatja, de valószínűleg nem bírnék ennyit, szóval marad fantázia.
2021. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerre szopnék 2 pasit. 26f
2021. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!