Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi legyen a taktika? :D

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a taktika? :D

Figyelt kérdés

Van egy fiú az évfolyamról, aki bejön, de csak látásból ismerjük egymást, úgyhogy nem is tudom ő hogy viszonyulna ehhez.

Most még csak nem is találkozunk, esetleg ráírhatnék, de nem tudom mivel, hogy ne legyen gáz, mert basztm már rá így és ha lehet ezt elkerülném.

Ha voltatok már ilyen helyzetben örülnék a tapasztalatoknak! 20 F



2021. máj. 13. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van esetleg közös órátok? Közös tanárok ?

Simán lehetne ezzel kezdeni, szerintem. Érdeklődni nála valami sulis cuccal kapcsolatban, vagy esetleg nincs közös ismerős ?

2021. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs se közös óra, se közös tanár, ezt már lenyomoztam 😂 gondoltam a sulira de hát így a semmiből, minden kapcsolódás nélkül kicsit fura lenne talán. Nem tudom igazából, tanácstalan vagyok, félek hogy csalódás lesz ez is
2021. máj. 13. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

akkor tudd meg, mondjuk milyen szabválokat vett fel és írj rá azzal kapcsolatban, hogy hallottad, hogy ő jár xy órára amit kövi félévben lehet te is fel akarnál venni és milyen a tanár, mennyire jó az óra..


lehet picit erőltetett, de így legalább elindul valami, aztán tudsz tapogatózni :D

2021. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2021. máj. 13. 21:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanács: ne fb-n írogass, hanem keress rá alkalmat hogy találkozz vele az iskolában ahogy a #3-as írta, vagy a büfében, vagy az ebédlőben, vagy valamelyik buliban. Tökmindegy, de face-to-face mérd fel mi a pálya, nyitott-e egyáltalán bármire, ne üzengetéssel.
2021. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ez lenne valóban az ideális, de jelenleg se iskola, se buli nincsen
2021. máj. 14. 07:57
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Én is pont így vagyok, de nekünk volt közös óránk:D 20/F
2021. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és happy end? :D :D
2021. máj. 14. 10:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Még rendes oktatás idején egymás mellé ültünk, aztán az online oktatás miatt neten beszélgetünk, nem akarom elkiabálni, de alakul:D
2021. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de jó, örülök, hogy osszejonni látszik 😊
2021. máj. 14. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!