Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok nektek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok nektek egy átlagos is bejön?

Figyelt kérdés
A rómeót ajánlotta valaki. Fent csak nagyon helyes vagy izmos pasik vannak 90%ban. Mint vézna/csontos aktív úgy látom nem tudok versenyezni. Na és mellé még biszex és fiúk terén kezdő. Vagy szerintetek ez izgalmas így azoknak akik ahogy látom minden napra találnának valakit?
2021. máj. 16. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aww kellesz!
2021. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, minden napra találnak valakit, sőt 28cm-es van nekik, és modell mindegyik, ja. Ezzel szemben az az igazság, hogy 99%-a kamus, aki ott van, találkozni sem fogsz eggyel sem soha.
2021. máj. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én bi vagyok és nekem csak az átlagos jön be, na jó ez így leírva fura mert természetesen tetszik az átlagon felüli is, de azok csak külsőségre adnak, felvannak rakva a modell fotók, a nyaralásos képek, a tökéletesség, aztán a fele kamu, a másik fele pedig önbizalmat növel/dicsekszik és nem akar semmit.
2021. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bejöhet. Fontos a szimpátia, szóval számomra nem akadály ha valaki nem kigyúrt
2021. máj. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 -remete- ***** válasza:
99%
Romeon helyes izmos? Ott vagyok. De valszeg a 10% ban aki nem. :))
2021. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiatal, vekony alacsony sracot dijjaznek!😉
2021. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy bejönnek az átlagosak is.

Nincs nagy elvárásom, csak legyen meg a szimpátia 😁

2021. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A romoeon meg a Grindrn a többség nem sportos, izmos, szóval nem tudom miről beszélsz.

90%?

Inkább fordítva. Kis túlzással.

2021. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!