Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak olyan magas uni-aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan magas uni-aktív srácok, akik az átlagos, kicsit masszívabb, férfias passzív srácokat kedvelik?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Nincsenek.....
2019. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
63%

Biztos vannak valahol...

De nekem személy szerint nem jönnek be a férfias fiúk.. inkább legyen vékonyabb kicsit lányos

És ahogy észrevettem a többségnek is hasonló az ízlése..

Persze kivételek mindig vannak

2019. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Néha nem értem, a lányosabb srácok miért indulnak több eséllyel. De hát nincs mit tenni. :'D
2019. ápr. 3. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert az ilyen tündi-bündi pasinak sem nevezhető vmik nem szájalnak az aktívval! Aztán az egójuknak meg ez kell ^_^
2019. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Abban sem voltam biztos, hogy minden csak az egyik egójáról szól. Elfogadható, ha valaki az tetszik ha írányít és igazi férfinek érzi magát, de ezt nem lehet elvonatkoztatni a külsőtöl?
2019. ápr. 4. 05:33
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Én mint egy férfiasabb passzív magamról tudom hogy én nem tűröm el ha a nálam kisebb termetű aktív magyaráz mert miaz hogy egy “kis tacskó” nekem mondja meg hogy mivan. Szóval az aktívaknak lehet hogy főként ez sérti az egójukat hogy egy passzív elkussoltatja őket.
2019. ápr. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez változó hogy ki mit kedvel, de privát üzenetben szívesen elmondom valamivel részletesebben. 25/F
2019. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!